Zapytanie
535... telefon
Wyświetleń: 418


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Createmovie.pl

Od ponad 11 lat działam w branży graficzno-medialnej. Niezliczona ilość skończonych projektów potwierdza moje umiejętności i precyzję działania. Staram się zawsze wspierać najbardziej doświadczonymi współpracownikami jeżeli czegoś mi brakuje. Efekt finalny jest zawsze fascynujący i dopracowany.

Do założenia CREATEMOVIE.PL namówili mnie znajomi. Zawsze pracowałem dużo. Nie miałem jednak miejsca gdzie mógłbym to pokazać. Pytali więc ciągle, czym ty się zajmujesz? Co robisz? Jak to wygląda? I po co Ci tyle sprzętu?

Stopniowo z biegiem lat, nabierania doświadczenia i nauki poszerzam swoją ofertę i zagadnienia związane z brandingiem, marketingiem i analizą biznesową pod kątem szeroko rozumianych mediów. Pracuję nad kilkunastoma poważnymi projektami dla Warszawskich firm koordynując im marketingowe strategie oraz dostarczając potrzebne produkty. Od prostych projektów do skomplikowanych kampanii marketingowych. Działam głównie na Mazowszu, jednak po wcześniejszym uzgodnieniu jestem dostępny na całym świecie.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót