Zapytanie
506... telefon
Wyświetleń: 608


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Cudnie Studio

Pracujemy w dwuosobowym zespole, gdzie realizujemy kreatywne, nowoczesne reportaże ślubne.W naszych produkcjach stawiamy na naturalność i autentyczność.Przywiązujemy szczególną uwagę do najdrobniejszych detali, cudownych emocji i niepowtarzalnych momentów, które towarzyszą Wam w tym szczególnym dniu.

W naszych reportażach omijamy sztywne schematy. Próbujemy ciekawych rozwiązań, wyłapujemy nietypowe kadry. Staramy się być niezauważalni, nie ingerujemy w Wasz dzień.Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, tak abyście czuli się komfortowo i swobodnie. Naszym celem jest stworzenie pięknych wspomnień, które będą cudowną pamiątką na lata.

Ofertujemy 3 pakiety: 

  • Film + Zdjęcia
  • Film
  • Zdjęcia

Staramy się w nich opowiedzieć piękną historię, zawierającą najważniejsze momenty oraz ukazującą prawdziwe emocje, towarzyszące Wam w tym szczególnym dniu.Wyjątkowe zdjęcia i filmy, pozwolą przeżyć ponownie wspomnienia tego pięknego dnia, będą cudowną pamiątką, pełną emocji i niepowtarzalnych chwil.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tomaszów Mazowiecki, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót