Zapytanie
881... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Dream Art Studio

Dream Art Studio - Piękniejszy Obraz Świata

Dołącz do grona osób, które nam zaufały i się nie zawiodły. Pozwól nam stworzyć prawdziwe dzieło, którego będziesz częścią. Zapraszamy także do skorzystania z naszych usług fotografii ślubnej i dekoracji światłem. W pakiecie zawsze taniej : )

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wiele tygodni przygotowań, wiele emocji i radości.
Jednak nieubłagany czas biegnie do przodu, i to co piękne szybko przemija, i dlatego warto uwiecznić te najpiękniejsze chwile, by kiedyś siedząc w bujanym fotelu, powrócić do nich wspomnieniami.

(Dream Art Studio)

Gwarancja sukcesu to połączenie dwóch elementów. Talentu i możliwości jego realizacji. Dopiero odpowiedni sprzęt w odpowiednich rękach daje możliwości stworzenia prawdziwego dzieła. Naszą pracą staramy się uwiecznić te najpiękniejsza wspomnienia naszych Klientów i wkładamy w nią całe serce.
Pochodzimy z Rzeszowa, usługi prowadzimy na terenie całego kraju.
Dla zainteresowanych zapraszamy na stronę dream-art-studio.com oraz do korespondencji.

Zapraszamy do kontaktu!Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia 2022-04-29 11:23:44

Ocena: 5

Piękne zdjęcia , piękny pamiątkowy film, piękny plener Jestem zachwycona Dziękuję Pozdrawiam Katarzyna

J Jov 2022-04-29 11:21:58

Ocena: 5

Polecam z całego serca ,najlepszy kamerzysta/fotograf Wkłada serducho w swoją pracę ,super współpraca Pozdrawiamy i dziękujemy :)

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Kamerzysta na wesele Rzeszów, Film ślubny Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów, Krótki film ślubny Rzeszów

Powrót