Zapytanie
793... telefon
Wyświetleń: 1304


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

FFStudiofilm Paweł Anioł

Dlaczego my?
Niepowtarzalne momenty z naszego życia wymagają wyjątkowej i nietuzinkowej oprawy. Ślub i Wesele to jedno z takich wydarzeń, które pragniemy zachować w pamięci na zawsze. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego kamerzysty, który uwieczni te niezwykłe chwile i niewypowiedziane emocje, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wideofilmowanie jest naszą pasją - specjalizujemy się w uwiecznianiu w obiektywie ślubów i uroczystości weselnych, ale mamy również doświadczenie w filmowaniu chrztów, komunii, studniówek. Jesteśmy otwarci na obsługę w każdym zakątku Polski, jak i za granicą.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, kreatywni, z pasją, otwarci na Państwa pomysły i wymagania. Każdy film to dla nas osobna, jedyna w swoim rodzaju historia, której nie da się powtórzyć. Takie są też nasze filmy - stylowe, osobiste oraz indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Film realizowany jest przez co najmniej dwóch kamerzystów. Zawiera wszystkie najważniejsze momenty uroczystości ukazane w ciekawy i nowatorski sposób który czyni film unikalnym.

Gotowy materiał otrzymują Państwo w indywidualnie zaprojektowanych opakowaniach w dwóch formatach Blu-Ray oraz Pendrive z grawerem.

Ogromną uwagę przywiązujemy do sprzętu na którym pracujemy. Do rejestracji obrazu używamy wysokiej klasy aparaty firm Sony i Canon z wymienną optyką i rejestrujące obraz w jakości 4K. Rejestrujemy również obraz z góry/lotu ptaka przy użyciu drona Dji Phantom.

Ujęcia realizujemy z użyciem systemów stabilizacji obrazu Dji, Edelkrone, Manfrotto. Dzięki wykorzystanym zabiegom i zaawansowanym technikom osiągamy wysokiej klasy obraz.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesne filmy ślubne, Film ślubny Warszawa, Filmowanie wesela dronem Warszawa, Krótki film ślubny Warszawa, Kamerzysta na wesele Gdańsk, Film ślubny Gdańsk, Filmowanie wesela dronem Gdańsk, Krótki film ślubny Gdańsk

Powrót