Zapytanie
793... telefon
Wyświetleń: 745


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

FFStudiofilm Paweł Anioł

Dlaczego my?
Niepowtarzalne momenty z naszego życia wymagają wyjątkowej i nietuzinkowej oprawy. Ślub i Wesele to jedno z takich wydarzeń, które pragniemy zachować w pamięci na zawsze. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego kamerzysty, który uwieczni te niezwykłe chwile i niewypowiedziane emocje, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wideofilmowanie jest naszą pasją - specjalizujemy się w uwiecznianiu w obiektywie ślubów i uroczystości weselnych, ale mamy również doświadczenie w filmowaniu chrztów, komunii, studniówek. Jesteśmy otwarci na obsługę w każdym zakątku Polski, jak i za granicą.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, kreatywni, z pasją, otwarci na Państwa pomysły i wymagania. Każdy film to dla nas osobna, jedyna w swoim rodzaju historia, której nie da się powtórzyć. Takie są też nasze filmy - stylowe, osobiste oraz indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Film realizowany jest przez co najmniej dwóch kamerzystów. Zawiera wszystkie najważniejsze momenty uroczystości ukazane w ciekawy i nowatorski sposób który czyni film unikalnym.

Gotowy materiał otrzymują Państwo w indywidualnie zaprojektowanych opakowaniach w dwóch formatach Blu-Ray oraz Pendrive z grawerem.

Ogromną uwagę przywiązujemy do sprzętu na którym pracujemy. Do rejestracji obrazu używamy wysokiej klasy aparaty firm Sony i Canon z wymienną optyką i rejestrujące obraz w jakości 4K. Rejestrujemy również obraz z góry/lotu ptaka przy użyciu drona Dji Phantom.

Ujęcia realizujemy z użyciem systemów stabilizacji obrazu Dji, Edelkrone, Manfrotto. Dzięki wykorzystanym zabiegom i zaawansowanym technikom osiągamy wysokiej klasy obraz.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesne filmy ślubne

Powrót