Zapytanie
503... telefon
Wyświetleń: 3146


Średnia ocena: 5 z 17 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2300 zł

FHU Hand-Mix Staniak Krzysztof - Filmowanie

Polecamy filmowanie na kilka kamer w jakości full HD i 4K. Wideo reportaż realizowany przez 2,3 kamerzystów jest bardziej atrakcyjny i dynamiczny
Korzystamy z kranów filmowych (2,5m, 9m, 11m), systemów stabilizacji obrazów stadycam, slider i gimbal.
U nas zamówisz : Dja na Wesele, Ciężki dym, Warszawę do ślubu, Fajerwerki, Fontanny sceniczne iskier, Wytwornice baniek mydlanych, zapraszamy do Sklepu Weselnego Puławy Skowieszyńska 29

Zapraszamy do  kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja i Damian 2021-09-11 22:33:25

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za przemiłą obsługę i piękną pamiątkę z naszego ślubu! :) Za to, że dziś możemy sobie przypomnieć każdy jego szczegół. Film jest wykonany tak, jak tylko można sobie wymarzyć, a nawet lepiej, za każdym razem odkrywamy w nim coś nowego. Pan Stasiu fotograf Wymiatacz! Godny polecenia człowiek który wykonuje swoją prace z pasją. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy jak najwięcej tak zadowolonych klientów jak my :)

M Magdalena i Marcin 2021-06-13 16:42:23

Ocena: 5

Profesjonalny film i dużo pięknych zdjęć. Duże wsparcie w tak ważnym dla nas dniu: zarówno podpowiedzi jak i rozładowywanie stresu naszego i rodziców. W przeciągu kilku godzin przygotowana i dostępna dla nas pierwsza wersja filmu (tak ważną dla nas z powodu ograniczeń Covidowych). Dziękujemy w imieniu naszym i rodziców i oczywiście bardzo gorąco polecamy innym parom :)

S Sabina i Kamil 2020-12-14 14:54:31

Ocena: 5

Chcielibyśmy polecić firmę Handmix, chłopaki wykonali kawał świetnej roboty, jesteśmy bardzo zadowoleni w szczególności z rewelacyjnych zdjęć jak i ze wspaniałego nagrania wideo wspartego twórczym montażem, Goście byli zachwyceni otwartością i profesjonalizmem ekipy, a my współpracą z nimi. Polecamy więc każdemu.

I Iwona 2020-11-30 16:27:39

Ocena: 5

Polecamy z całego serca :) Gotowy film i zdjęcia dostaliśmy już miesiąc po weselu . A efekt ? Przeszedł nasze oczekiwania. Choć nie lubimy oglądać siebie, tak do materiałów jakie dostaliśmy od Pana Krzysztofa będziemy wracać z uśmiechem. Zdjęcia plenerowe były strzałem w dziesiątkę, jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu fotografowi za wybranie pięknych miejsc i uwiecznienie tych cudownych chwil zarówno z dnia ślubu jak i sesji w tak magiczny sposób. Pozdrawiamy Iwona i Tomasz :)

P Paulina i Łukasz 2020-10-09 07:22:30

Ocena: 5

Jak najbardziej polecamy usługę filmowania i firmę Handmix ;) Po powrocie z urlopu dostaliśmy cały film wraz z zwiastunem 💓około 3 godzin filmu. Większość spraw były załatwiane przez telefon lub internet. Cena bardzo korzystna w stosunku do konkurencji. Jakość filmu bardzo dobra. Kamerzysta dogadywał się innymi usługodawcami bez zastrzeżeń, jego obecność była niewyczuwalna dzięki czemu nie było naszego i gości poczucia "skrępowania". 😍 😀 Zakończenie filmu bardzo zabawne, wręcz nasze ulubione... :) Dziękujemy, że byliście z nami w tym dniu :)

M Magda i Marcin 2020-09-28 13:53:23

Ocena: 5

Polecamy w 100%

A Ania I Piotr 2020-09-20 08:54:31

Ocena: 5

Pan Krzysztof to profesjonalista w każdym calu co widać na filmie że ślubu i wesela który nam zrobił. Był dosłownie wszędzie i nagrał każdego gościa i każdą sytuację i zabawę. Baliśmy się że film który trwa 3 godz będzie za długi i nudny ale Pan Krzysztof bardzo nas zaskoczył, oczywiście pozytywnie, film jest dynamiczny i zabawny, miejscami płakaliśmy ze śmiechu. Dostaliśmy film bardzo szybko, w ciagu kilku tygodni od wesela. Malutkie zmiany ktore chcieliśmy do niego wprowadzić zrobiono w 3 dni, WOW. Piękne wspomnienia uwiecznione na świetnie zrobionym filmie. Dziękujemy

M Monika 2020-09-18 16:17:24

Ocena: 5

Polecamy!

K Kamila 2020-09-02 15:18:39

Ocena: 5

Serdecznie polecamy usługę filmowania. Po 10 dniach dostaliśmy na maila zwiastun i mogliśmy już jechać po cały film 💓 Wszystko załatwiałam przez internet i telefon co było dla mnie dużym ułatwieniem 😀 W dniu ślubu mieliśmy także zdjęcia (fotograf z innej firmy) Panowie świetnie się dogadywali dzięki temu mamy piękny zwiastun naszego wspaniałego filmu 😍 Pan Krzysztof jest bardzo pozytywnie zakręconą osobą 😎 Rodzina i przyjaciele miło wspominają i chwalą za kreatywność i komunikatywność oraz za luz dzięki czemu nikt nie czuł się skrępowany a nawet niektórzy sami chcieli powiedzieć coś do kamery 😎😀 Zakończenie filmu bardzo zabawne, dziękujemy za cudowną pamiątkę.

R Rafał 2020-08-31 16:38:38

Ocena: 5

Z Całego Serca polecam HandMix! Usługi świadczone przez Dj Krisa są na wysokim poziomie! żadnych niedomówień,wszystko według ustaleń, goście bawili się świetnie i byli zachwyczeni,My Również! :)

Tagi: Puławy, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Fotobudka na Wesele, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót