Zapytanie
503... telefon
Wyświetleń: 964


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2300 zł

FHU Hand-Mix Staniak Krzysztof - Filmowanie

Polecamy filmowanie na kilka kamer w jakości full HD i 4K. Wideo reportaż realizowany przez 2,3 kamerzystów jest bardziej atrakcyjny i dynamiczny
Korzystamy z kranów filmowych (2,5m, 9m, 11m), systemów stabilizacji obrazów stadycam, slider i gimbal.
U nas zamówisz : Dja na Wesele, Ciężki dym, Warszawę do ślubu, Fajerwerki, Fontanny sceniczne iskier, Wytwornice baniek mydlanych, zapraszamy do Sklepu Weselnego Puławy Skowieszyńska 29

Zapraszamy do  kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania i Tomasz 2020-03-25 13:08:48

Ocena: 5

Z całego serca dziękujemy piękny film, dzięki któremu możemy wrócić do najpiękniejszych chwil z naszego wesela, oraz genialny, wzruszający zwiastun. Panowie filmujący przemili, wprowadzają miłą i luźną atmosferę, tak bardzo potrzebną w tym dniu. Firma profesjonalna, wywiązuje się z umówionych terminów, można na nich polegać. Serdecznie polecamy.

Z Zuza 2020-01-26 14:47:41

Ocena: 5

Bardzo polecam firmę Hand Mix! Korzystaliśmy z usług fotografa i kamerzysty. Panowie wykonali kawał dobrej roboty! Z mężem jak i gośćmi jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy.

P Paulina 2020-01-19 10:12:14

Ocena: 5

Bardzo profesjonalna firma. Świetny kontakt z kamerzystą i profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zostało dostarczone na czas a sam film jest piękny i wzruszający. Braliśmy również ciężki dym i robił ogromne wrażenie. Polecam serdecznie !

M Michał 2019-09-13 16:39:38

Ocena: 5

Zdecydowanie polecamy! Świetna jakość usługi, wykonywane z każdym szczegolem. Na uwagę zasługuje fotograf Stanisław oraz kamerzysta Mariusz. Zadbali o każdy szczegół, dali niezbędne wskazówki o których nigdy byśmy nie pomyśleli. W trakcie wesela chętnie wykonywali nasze sugestie, sami mieli głowy pełne pomysłów a co najważniejsze wykonywali swoją pracę z uśmiechem na ustach co odbiło się na zadowoleniu nie tylko pary młodej ale i gości weselnych. Chłopaki z ogromna dawka humoru którym potrafili zarazić każda osobę. Fotograf - niesamowity człowiek, spotykając go uśmiech się pojawia automatycznie na twarzy. Sesja ślubna - coś czego nie da się opisać, ten człowiek nigdy chyba się nie męczy. Zdjecia wyszły wspaniałe. Widac od razu że ten człowiek kocha swoją pracę i oddaje się w pełni swojej pasji jaką jest fotografia. Podczas przygotowań weselnych w domu chłopaki potrafili rozładować atmosfere, przez co podeszliśmy do wszystkiego z mniejszym ładunkiem stresu. Właściciel super facet, bardzo dobry kontakt, reagował na każde nasze prośby. Z całego serca polecamy z korzystania usług Handmix-u!!!!!!!

N Natalka 2019-08-28 13:37:29

Ocena: 5

Z całego serca polecam firmę Handmix. Wraz z mężem korzystaliśmy z usługi filmowania i jesteśmy zachwyceni efektem końcowym. Długość filmu w sam raz- nie za długi, nie za krótki, wszystkie najważniejsze szczegóły wesela uchwycone. Zwiastun filmu niezwykle wzruszający. Muszę też zwrócić uwagę na profesjonalizm miłego pana kamerzysty, który nagrywał bardzo dobrze, nie stresując nas.

Tagi: Puławy, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Fotobudka na Wesele, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót