Zapytanie
608... telefon

Filmowanie Leszek Hadzik

Lubocka, Lubliniec, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Chorzów, Piekary Śląskie, Bytom, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Strzelce Opolskie, Opole, Kłobuck, Olesno, Ozimek, Dobrodzień, Zawadzkie, Blachownia

608... telefon
Wyświetleń: 3862


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1400 zł

Filmowanie Leszek Hadzik

Firma Filmowanie Leszek Hadzik jest efektem wieloletniej pracy w branży filmowej, opiera się na doświadczeniu i realizacji życiowej pasji, jaką jest dla nas filmowanie.

Zajmujemy się realizacją i montażem filmów z wszelkich imprez okolicznościowych takich jak śluby, wesela, komunie, chrzty, czy studniówki. Polecamy swe usługi także firmom i instytucjom oferując produkcję spotów i filmów reklamowych, dokumentowanie szkoleń i konferencji, filmowanie imprez okolicznościowych, teledysków dla zespołów muzycznych.

W celu zagwarantowania Państwu najlepszej jakości dźwięku i obrazu, wykorzystujemy najnowszą technologię zapisu filmów wysokiej rozdzielczości HDV - High-definition video. Przy produkcji filmów posługujemy się nowoczesnymi kamerami SONY, PANASONIC oraz profesjonalnym sprzętem do montażu obrazu i dźwięku. Istnieje możliwość filmowania na kilka kamer.

Fotografia Cyfrowa: Fotografie wykonujemy lustrzankami i obiektywami firmy Canon.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magda 2017-03-29 15:19:28

Ocena: 5

Dziękujemy!! :* Pełna profeska!

Tagi: Lubliniec, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót