Zapytanie
795... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

idea4arts

Już na samym początku chcemy Wam pokazać, że nie chodzi o "zrobienie zdjęć" czy "zrobienie filmu" z Waszego przecież wyjątkowego dnia. Zajmujemy się stricte sztuką cyfrową i tak też widzimy te wyjątkowe dni kiedy odbywa się ślub, wesele ale i sam plener.

Nasze reportaże to w głównej mierze sztuka, wciągnięcie naszych młodych w ich cudowny świat miłości i wzajemnego oddania. W swej codzienności zawodowej łączymy bogaty warsztat, doświadczenie zakresie reportaży oraz pasję. Zawodowo zajmujemy się profesjonalną produkcją i postprodukcją filmową oraz fotografią w szerokim zakresie. W naszym zespole pracują zawodowi operatorzy kamer, montażyści, dźwiękowcy ale także fotografowie z uznanym i nagradzanym na rynku dorobkiem prac fotograficznych. Dla nas nie istnieje słowo "niemożliwe", a własne odpowiednio wyposażone w najnowocześniejszy, profesjonalny sprzęt zaplecze do postprodukcji gwarantuje otrzymanie gotowego filmu i fotografii w najwyższej jakości dostępnej obecnie na rynku (w tym rejestracja w 8K z Dolby Vision). 

Warto pamiętać przy wyborze operatora i fotografa, że reportaż ślubny pozostaje jeśli nie najważniejszą, to jedną z ważniejszych pamiątek naszego życia. Film i fotografia ślubna ma bez względu na przemijający czas wzbudzać w Was emocje, odkrywać na nowo wszystko to, co stanowi ważny element życia każdego małżeństwa - Wasze wzajemne uczucia! Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę czy stosowane dla oszczędności półśrodki. Od pierwszej chwili zapewniamy kreatywność w połączeniu z nietuzinkowym podejściem i pomysłami. Wszystko to wsparte twórczym montażem opartym na profesjonalnym zapleczu sprzętowym do rejestracji i edycji filmów oraz fotografii. W naszej ofercie standardem jest własna strona internetowa dla każdej pary dla której mieliśmy przyjemność pracy oraz wyjątkowe plenery w dowolnym miejscu na ziemi! Na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy wyjątkową przyjemność pracy dla przeszło... 700 par!

Z ogromnym wyróżnieniem przyjmiemy także i Wasze zaproszenie do współtworzenia tej jakże wyjątkowej pamiątki na całe życie - reportażu ślubno-weselnego ale nie tylko! 
Z naszymi parami pracujemy też w zakresie reportaży:
- narzeczeńskich
- ciążowych
- noworodkowych
- chrzty 
- rocznice
- imprezy okolicznościowe rodzinne.

               

                                                                                                                Zapraszamy do kontaktu!

    

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Film ślubny Warszawa, Plener ślubny Warszawa, Krótki film ślubny Warszawa, Kamerzysta na wesele Warszawa, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań, Krótki film ślubny Poznań

Powrót