Zapytanie
794... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ideogram

Nazywam się Marcin Płoszyński jestem właścicielem firmy Ideogram, która swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i pasją. W swoich fotografiach oraz filmach wideo staram się uchwycić wyjątkowe momenty, tak by całość wyglądała naturalnie i była piękną pamiątką. Działam na terenie całego kraju, a zwłaszcza w Inowrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Poznaniu i Warszawie.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem i akcesoriami fotograficznymi, co w połączeniu z moim doświadczeniem jest gwarancją usług fotograficznych na wysokim poziomie. Każda sesja zdjęciowa jest realizowana indywidualnie, zgodnie z wytycznymi klienta.

Na rynku istnieje już wiele lat, do tego stopnia, że w sercach bardzo wielu ludzi wyrysował już swoje inicjały… i pozostawił wspomnienia. Nasza grupa to zgrany zespół wykwalifikowanych osób, które ukończyły liczne kursy i szkolenia, dla których fotografia jak i video nie jest tylko zabawą i czymś dodatkowym, a jest pasją i stylem życia. Nie boimy się niekonwencjonalnych rozwiązań, nie boimy się stanąć na wysokości zadania – zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do rejestrowania ceremonii zaślubin. Jeśli szukasz FOTOGRAFA – znalazłeś swój cel, jeśli szukasz VIDEO – jesteś na końcu swojej drogi, jeśli szukasz TELEDYSKU – my mówimy: TAK, jeśli poszukujesz PROJEKTANTÓW – nie musisz szukać dalej. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje! Pomyślisz – jeśli ktoś jest dobry we wszystkim, tak naprawdę nie jest dobry w niczym… I taka jest prawda! Dlatego MY jesteśmy zespołem ludzi, z których każdy specjalizuje się w swojej dziedzinie. Od każdego z nas możesz wymagać: profesjonalizmu, innowacyjności, kreatywności, staranności, rzetelności. Na początku staramy się poznać ludzi, z którymi mamy do czynienia. Chcemy żeby pamiątka ślubu – czy to będą zdjęcia, czy to będzie film były jedyne w swoim rodzaju. Żeby fotografia i film opowiadała o ludziach, bo bez nich by nie istniała… :) Gdy już się poznamy ustalamy warunki – jakie to mają być zdjęcia, czego od nas oczekujecie, jakich zdjęć chcecie – zrobimy wszystko – od standardowych portretów, po zdjęcia pełne pasji, magii i wyrazu.

Fotografia i Film to naprawdę szeroko rozwinięte dziedziny, które uwiecznią niepowtarzalne momenty w Waszym życiu:

  • narodziny dziecka,
  • sesja z brzuszkiem,
  • chrzciny, przyjęcie,
  • 18-nastka,
  • 30-stka,
  • 50-stka,
  • 25-lecie
  • Ślub
  • Rozwód – też!

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli ktoś mówi, że coś jest niemożliwe – to właśnie my pokazujemy jak to ZROBIĆ! Albumy, foto-książki, teledyski są pamiątka, do której będziecie wracać, a w fotografiach będziecie odkrywać nowe rzeczy. Nasze projekty nie są masówką! Są indywidualne i jednorazowe – jak nasi Klienci.

Na koniec pozostało dla wielu osób najważniejsze- cena… Jest ustalana indywidualnie. Nie możemy podać standardowego cennika – prawie każdego Klienta oczekiwania są inne, jedno jest pewne – my zrobimy wyjątkowo – wyjątkowe zdjęcia i film.

Zapraszamy do kontaktu! 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Inowrocław, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót