Zapytanie
58... telefon

kaszuby24.pl

Kaszuby, Pomorskie,

W pobliżu: Puck, Władysławowo, Kosakowo, Jastarnia, Hel

58... telefon
Wyświetleń: 2121


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

kaszuby24.pl

Początkiem naszej działalności było głównie fotografowanie i filmowanie różnego rodzaju imprez. Począwszy od imprez kameralnych takich jak urodziny, wesela, chrzty kończąc na większych imprezach plenerowych. Postanowiliśmy założyć stronę Profilmnet „Pro” czyli promocja, film – filmowanie i net – internet.

Po kilku latach działalności strony okazało się, że profil działalności oparty głównie na dostarczaniu dużej ilości materiałów multimedialnych jest niewystarczający. Wpadliśmy na pomysł utworzenia strony internetowej, która swoją oryginalną nazwą miała przyciągać przed ekrany komputerów ludzi z terenu kaszub północnych.

Jak wiemy wszystkie większe portale informacyjne, stacje radiowe, telewizyjne w Polsce posiadają w swojej nazwie właśnie cyfrę 24, która często kojarzy nam się z przekazywaniem wiadomości . Podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu swojej działalności i stworzyliśmy blog informacyjny kaszuby24.pl na, którym zaczęliśmy umieszczać relacje z wydarzeń zaistniałych na terenie powiatu puckiego i okolicznych miejscowości. Filmowanie i fotografowanie to nasza rodzinna pasja od wielu już lat. Zawsze chcieliśmy połączyć obie te pasje w sposób umożliwiający rzetelne i szybkie przekazywanie informacji lokalnej społeczności. Staramy się aby prezentowane przez nas informacje na stronie 24kaszuby były przekazywane w formie przejrzystej, przyjaznej dla potencjalnego odbiorcy. Jako nieliczni umieszczamy na swojej stronie nekrologi, które informują czytelników naszej strony o śmierci mieszkańców z terenu ziemi puckiej, które na zawsze pozostaną na naszym serwerze, dając możliwość odnalezienia wiadomości o śmierci Waszych bliskich nawet po latach.

Wieloletni już okres działalności uświadamiał nam nie raz, że trud, poświęcenie jaki wkładamy w dalszy rozwój strony nie idzie na marne. Czytelnicy naszej strony odwiedzają naszą stronę coraz częściej, pomagając tym samym w promocji i dostarczaniu informacji na różne tematy dotyczące naszego regionu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę. Obiecujemy, że żadna nagła sprawa wymagająca natychmiastowej interwencji nie zostanie przez nas zlekceważona. Czekamy od Państwa na informację, sugestię co moglibyśmy jeszcze poprawić, aby odbiór informacji zawartych na stronie był jeszcze precyzyjniej dostosowany do Waszych potrzeb. Ufamy, że to właśnie dzięki materiałom zamieszczanym na stronie 24kaszuby zyskujemy sobie sympatię, zaufanie ,szacunek naszych czytelników.

Zapraszamy do kontaktu!

Wasze opinie

Tagi: Kaszuby, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót