Zapytanie
693... telefon

Kawoj Discovering Beauty

Kosmonautów Polskich 50, Głogów, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Bolesławiec, Jelenia Góra, Trzebnica, Kłodzko, Legnica, Świdnica, Wałbrzych, Karpacz, Szklarska Poręba, Lubin, Oleśnica, Polkowice, Milicz, Bielany Wrocławskie

693... telefon
Wyświetleń: 693


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

KAWOJ Discovering Beauty

Sesja ślubna najbardziej wymagająca dziedzina fotografii która wymusza i skłania fotografa do maksymalnej koncentracji oraz uwagi. Ważne jest, aby uchwycić najbardziej pamiętny moment. Istotne jest stosowanie niecodziennych metod i ujęć, by w odpowiedniej perspektywie uchwycić te niezapomniane chwile w taki sposób, aby przeszły do historii rodziny.

Reportaż ślubny wymaga gruntownego przygotowania, i jest najdłużej trwającą formą fotografii. Wymaga od fotografa ciągłego skupienia i przygotowania z całym wyposażeniem, a także refleks, by w odpowiednim momencie nacisnąć spust migawki. Jest to odpowiedzialne zadanie, żeby za odpowiednim ustawieniem dobrze zagrało światło, kolory, ujęcie, a potem dużo pracy nad selekcją, obróbką i postprodukcją. Zdjęcia te zamrażają małą historyjkę i opowieści które mogą być zawarte w tej fotografii w czasie reportażu ślubnego. Reportaż ślubny nie musi być nudny; można poprowadzić go w bardzo niestandardowy sposób. Można stworzyć piękną historię która będzie kojarzyć się z konkretnym wydarzeniem która będzie wspominana na długie lata.

Sesja ślubna ma nie być żmudnym procesem wytwarzania i produkcji zdjęć tylko ma być dobrą zabawą z której wyjdą zadziwiające efekty. W naszej pracy ważne jest, aby stać się nie zakłócającym cieniem, który porusza się po całym wydarzeniu i tylko uwieczniającym te najpiękniejsze chwile. Istotne jest, aby było to piękną pamiątką. Plener ślubny można zaplanować i przeprowadzić w sposób kontrolowany, na który ma się więcej czasu. Można to poprowadzić w taki sposób, żeby zrealizować pomysły i sugestie Państwa Młodych i wpleść to wszystko w ich upodobania. Można umiejscowić ją w konkretnej lokacji, plenerze czy w studio aranżując ją pod konkretny styl. Daje to wszystko możliwość przetestowania swoich umiejętności dla fotografa jak i Państwa Młodych która musi się zmierzyć z takim pozowaniem trochę dostosowując się do danych warunków. Każda sesja to indywidualny projekt i podejście do klienta. Przy odpowiedniej zabawie światłem, cieniem, kolorami często też czernią i bielą można stworzyć coś niesamowitego. Można trochę zaszaleć i sprawić, że nawet Para Młoda będzie wyglądała w inny sposób i nabierze nowego wyrazu którego sami mogą być nieświadomi, że tak fajnie można zaaranżować zdjęcie. Aby stworzyć coś wyjątkowego i przypisanego bezpośrednio osobowości i stylowi Pary Młodej wystarczy kilka dobrze uchwyconych chwil, które zostaną pamiątką do końca życia.


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Głogów, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót