Wyślij zapytanie
505... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Krak Film

Nowoczesny i pasjonujący film ślubny
KRAK FILM to grupa profesjonalistów i pasjonatów sztuki filmowej, posiadających ogromne doświadczenie w swoim zawodzie.
Jeżeli pragniesz czegoś więcej niż "kasety z wesela"
KRAK FILM zrealizuje dla Ciebie nowoczesny i wyjątkowy film z Twojej uroczystości.

Najważniejsza jest dla nas kreatywność i niepowtarzalność naszych filmów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Zawsze uwzględniamy propozycje i pomysły naszych klientów, dlatego każda z naszych produkcji jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Z nami mają Państwo realny wpływ na ostateczny kształt filmu, jego scenariusz i montaż. Zadowolenie naszych klientów jest priorytetem w naszej działalności. Wierzymy, że tylko pełna satysfakcja klienta z dostarczonej usługi pozwala na osiągnięcie sukcesu i motywuje do nieustannego rozwoju oraz ciągle nowych pomysłów.

Tworzenie filmów to nie tylko nasza praca, ale i pasja w którą angażujemy całą swoją energię i wolny czas. Utrwalamy i zatrzymujemy najważniejsze chwile w życiu człowieka. Dla nas każde zlecenie to nowe, niepowtarzalne wyzwanie, doświadczenie i emocje uchwycone w kadrze.

Świadczymy usługi na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce na terenie kraju.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót