Zapytanie
602... telefon

Łapiemy Chwile - Film i Fotografia

ul. Czerwonego Krzyża, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Solec Kujawski, Koronowo, Nakło nad Notecią, Świecie, Grudziądz, Inowrocław, Żnin, Brodnica, Włocławek, Golub-Dobrzyń, Ciechocinek, Rypin, Tuchola, Więcbork

602... telefon
Wyświetleń: 1773


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł


Miło nam, że zainteresowali się Państwo naszą ofertą. Mogę zaproponować usługę fotografię, filmu (z dronem) i fotobudki. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na dyskrecje i Wasz komfort, który chcemy zapewnić Wam w najważniejszym dniu. Nasze doświadczenie pozwala podglądać i łapać te najważniejsze chwile, nie przeszkadzając w tym dniu. Jesteśmy z Wami od początku do końca, nie tylko robiąc zdjęcia i rejestrując film, ale także pomagając Wam przejść przez ten dzień z uśmiechem i pełną swobodą.

FILMOWANIE przez jednego lub dwóch operatorów bezstekowców Sony z wymienną optyką wydobywającą piękną plastykę obrazu. Stosujemy systemy stabilizacji obrazu (steadicam, statywy, monopody, slidery), które pozwalają uzyskać bardzo stabilne i płynne ujęcia, slidera. Dźwięk jest dla nas bardzo ważny. Używamy profesjonalne mikrofony i rejestratory audio by dźwięk był głęboki i czysty.
Długość filmu wynosi 10-90min otrzymujecie na pendrive wersji Full-HD lub 4K
Otrzymujecie zwiastun umieszczony Youtube, zapowiedz filmu 2 min.

FOTOGRAFIA zdjęcia ślubne wykonujemy za pomocą pełnoklatkowych aparatów Sony i z zestawem jasnych obiektywów stało-ogniskowych oraz zoomów . W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne światło, wspomagając się w miarę potrzeb zestawem przenośnych lamp błyskowych.
Efektem naszej pracy są przepiękne albumy tradycyjne lub foto-albumy ze skóry. Najczęściej wybierany jest PAKIET 2+1 - duża fotoalbum dla Pary Młodej (rozkładówka 30×60 cm) plus dwia małe fotoalbumy dla rodziców (rozkładówka 20×40 cm) wykonane według tego samego projektu. Do wyboru 9 wzorów okładek, oraz 24 kolorów skóry ekologicznej, ozdobione grawerami i tłoczeniami. Otrzymujecie Zestaw zdjęć opowiadających historię dnia waszego ślubu około 500 zdjęć poddane obróbce graficznej, oraz wszystkie pozostałe zrobione zdjęcia.
Portfolio
http://www.lapiemychwile.pl/fo...

FOTOBUDKA szalona zabawa z kolorowymi gadżetami wywoła niezliczone ilości uśmiechów, całusów i zwariowanych min, uwiecznionych na fotografiach, które natychmiast wydrukowane, mogą być dodatkową pamiątką tych wyjątkowych chwil. Każdy gość otrzyma wydrukowane zdjęcia, a Wy dostaniecie księgę gości ze wszystkimi zdjęciami i pamiątkowymi życzeniami i wpisami.
Łapiemy ulotne chwile, zatrzymujemy poruszające emocje, by film i zdjęcia stały się prawdziwa historią

Łapiemy ulotne chwile, zatrzymujemy poruszające emocje, by film i zdjęcia stały się prawdziwa historią

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Fotobudka na Wesele, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót