Zapytanie
602... telefon

Łapiemy Chwile - Film i Fotografia

ul. Czerwonego Krzyża, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Solec Kujawski, Koronowo, Nakło nad Notecią, Świecie, Grudziądz, Inowrocław, Żnin, Brodnica, Włocławek, Golub-Dobrzyń, Ciechocinek, Rypin, Tuchola, Więcbork

602... telefon
Wyświetleń: 1686


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Łapiemy Chwile - Film i Fotografia

Nasze doświadczenie, to szereg różnego rodzaju realizacji zarówno fotograficznych, jak i filmowych. Każda uroczystość zasługuje na jej uwiecznienie, dlatego z największą starannością przez lata uczyliśmy się jak podglądać i łapać te najważniejsze chwile. To właśnie uczestnictwo w wielu tego typu momentach sprawiło, że nasze doświadczanie pozwala nam na intuicyjne działanie z ostatecznymi efektami, które zachwycają wszystkich.

Nasza trzyosobowy zespół, to grupa ludzi łączących pasję, kreatywność i innowacyjne pomysły. Poza tym, że jesteśmy artystami, jesteśmy też profesjonalistami. Potrafimy świetnie wykorzystać zastane elementy, takie jak światło czy styl wnętrza. Dbamy także o to by technicznie każdy film czy fotografia była na najwyższym poziomie, a ich przekaz pozostał głęboki i poetycki tak jak atmosfera danej chwili.

Posiadamy skrupulatnie dobrany przez te wszystkie lata sprzęt oraz pozwolenia na fotografowanie i filmowanie w obiektach sakralnych, przez co gwarantujemy Ci i Twoim najbliższym kompleksową obsługę z pełnym tego słowa znaczeniu profesjonalizmem.

Realizujemy nasze usługi  na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w szczególności w miastach Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Żnin, Nakło nad Notecią, Szubin, Koronowo, Świecie, Solec Kujawski.

Uchwycenie najlepszych chwil wymaga doświadczenia i to właśnie my jesteśmy w stanie złapać je dla Ciebie.

OFERTA: 

Fotografia:

Zdjęcia ślubne wykonujemy za pomocą profesjonalnych pełnoklatkowych aparatów z zestawem bardzo jasnych obiektywów stałoogniskowych oraz jasnych zoomów. Fotografie cechują się piękną plastyką i rozmyciem. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne światło, wspomagając się, gdy jest to niezbędne, zestawem przenośnych lamp błyskowych. Zdjęcia powinny być pełne światła i wyraźnie.

Efektem naszej pracy są przepiękne albumy tradycyjne z wklejanymi zdjęciami lub foto-albumy ze skóry. Najczęściej wybierany jest PAKIET trzech dużych fotoalbumów (rozkładówka 30×60 cm) dla Pary Młodej  i rodziców. Wykonane według tego samego projektu. Do wyboru Państwo mają 9 wzorów okładek, oraz 24 kolory skóry, ozdobione grawerami i tłoczeniami. Otrzymujecie też swoje zdjęcia w postaci elektronicznej: cały reportaż z Waszego dnia, składający się z około 500 zdjęć poddanych dokładnej obróbce graficznej. Dostajecie też pozostałe zdjęcia, których jest ponad 1000. Zdjęcia z wesela to obrazy z dużą dawką emocjonalną i Waszymi ukochanymi osobami na drugim 2 planie. Zdjęcia zostają zapisane na płycie z wybranym przez Was nadrukiem.

FILM:

  • Filmowanie przez jednego lub dwóch operatorów DSLR (lustrzanki). Stosujemy wymienną optyką (obiektywy), wydobywającą piękną plastykę obrazu. 
  • Używamy stabilizacji w postaci statywu i monopodu, które pozwalają uzyskać bardzo stabilne ujęcia. Stosujemy dodatkowo systemy stabilizacji slidery i steadicam by nadać ruchu w filmie, były ujęcia były płynne i dynamiczne. Używamy profesjonalnych mikrofonów i rejestratorów audio. naszym filmie jest wspaniały wtedy głęboki, czysty, bez echa i szumu. Wszystko to realizujemy dyskretnie , starając się nie zakłócać ceremonii oraz waszego wesela. Łapiemy chwile ulotne, zatrzymujemy poruszające emocje , by wasz film stał się pamiątka na lata.
  • Wasz film nagrywany od przygotowań Pary Młodej do oczepin włącznie. 
  • Otrzymujecie nowoczesny dynamiczny film trwający 90 minut. Żaden moment tego dnia nie jest pominięty Wszystko jest odpowiednio skrócone, by sceny mogły wybrzmieć ale nie stały się długie i nudne. Przykładowo ceremonia ślubna na filmie trwa 12 min, jest tam prawie wszystko. Wejście, przywitanie, ewangelia, czytanie lub kawałek kazania by pokazać gości, Wasza przysięga, podniesienie i wyjście. Niczego nie brakuje w ceremonii, poza dłużyznami, śpiewani i szuraniem gości itd. Podobnie jest w zabawie weselnej. Każdą piosenkę weselna skracamy by nie trwała 10 min lub by nie pokazywać przez 3 min tylko jednego wujka z ciocią. Wycinamy te najlepsze momenty i montujemy kreatywnie w krótszym odcinku by piosnek trwała 2 min. 
  • Dźwięk nie jest pocięty, poszarpany lecz pasuje do obrazu śpiewających gości i zespołu. Jeśli zależy wam być dłuższy filmie lub wybranych fragmentach to zrobimy to bez dopłat.
  • Otrzymujecie zwiastun filmu w postaci zapowiedzi w internecie, by lepiej zaprosić gości na Wasz film.
  • Skrót w postaci teledysku muzycznego z dźwiękiem waszej przysięgi. Zawierającego najważniejsze i najciekawsze ujęcia błogosławieństwa, ślubu i przejazdu. 
  • Dodatkowo otrzymacie drugi klip teledysk z zabawy zawierające najlepsze i najweselsze ujęcia, by pokazać klimat Waszego wesela.

FOTOBUDKA:

My mamy dla Was Fotobudkę – automat mobilny do robienia zdjęć. Wspaniałą Atrakcje,  na Państwa przyjęciu, weselu, spotkaniu biznesowym. Doskonały prezent w postaci drukowanych zdjęć. Czapki, maski, okulary, i gadżety urozmaicą zdjęcia. Księdze Pamiątkową ze wszystkimi zdjecia mi życzeniami. Nielimitowane zdjęcia rozbawią wszystkich gości na Waszej imprezie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Fotobudka na Wesele, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót