Zapytanie
- telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Lovely Film

Cześć! Tu Karolina i Krystian.

Jesteśmy filmowcami z wykształcenia i pasji, a filmy ślubne pochłonęły nasze serca. Drzemie w nas dusza artystyczna, która nadaje naszym filmom magiczny klimat. Tworzymy wspólnie z sercem historie ślubne, dając z siebie wszystko.

W życiu prywatnym jesteśmy małżeństwem i mamy małego syna. Kochamy z nim spędzać czas. Jesteśmy bardzo rodzinni i nie potrafimy bez siebie żyć, dlatego właśnie razem musimy być nawet w pracy i całkiem dobrze nam to wychodzi! 

Uwielbiamy tworzyć i uwieczniać momenty, które są pełne emocji. Zależy nam, aby opowiedzieć Waszą historię w subtelny, romantyczny i nowoczesny sposób, dlatego do każdego reportażu filmowego wkładamy mnóstwo energii.

Tworzymy filmy i teledyski ślubne niezależnie czy są to Katowice, Kraków, Warszawa czy Wrocław.  Od samego początku  wypracowaliśmy nasz własny styl pełen emocji i skupiony na miłości.

Miło nam będzie Was poznać i uchwycić Waszą miłość oraz piękne chwile towarzyszące Wam w tym wyjątkowym dniu. Chcemy być tymi, którzy uchwycą jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Z radością stworzymy dla Was piękny film ślubny.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Będzin, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Nowoczesne filmy ślubne, Teledysk Ślubny, Film ślubny Warszawa, Plener ślubny Warszawa, Filmowanie wesela dronem Warszawa, Krótki film ślubny Warszawa, Kamerzysta na wesele Warszawa

Powrót