Zapytanie
662... telefon

Lux Studio

Rychłowice 30d, Wieluń, Łódzkie,

W pobliżu: Wieruszów, Osjaków, Złoczew, Sokolniki, Byczyna, Krzepice, Gorzów Śląski, Wierzchlas

662... telefon
Wyświetleń: 1100


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Lux Studio

Jeśli tu trafiliście to znaczy, że szukacie kogoś kto uchwyci Wasze wspaniałe chwile. Prywatnie jesteśmy parą, młodymi ludźmi, których poza uczuciem łączy również wspólna pasja. Zawodowo jesteśmy dwójką nowoczesnych fotografów i filmowców, a jednocześnie studentów. Kochamy takie szczegóły jak kolory, ostrość, krystaliczną cyfrową czystość zdjęć, ale przede wszystkim fotografię... i to taką z emocjami! Naszym priorytetem jest Wasze zadowolenie i przekazanie wyjątkowego materiału, a nie zwykłej relacji. Fotografią zajmujemy się od lat, lecz mimo to każdego dnia poszukujemy czegoś nowego by budować nasz własny unikatowy styl. W czasie imprez staramy sie być niezauważalni, po to byście czuli się swobodnie oraz aby Wasze zdjęcia były naturalne. To Wy jesteście dla nas inspiracją. Bardzo nas cieszy fakt, że możemy łączyć pracę z pasją. Wewnętrznie nie traktujemy tego jako pracę, a raczej przyjemność i możliwość nawiązania nowych znajomości. Nie wpadamy w rutynę, każde zlecenie jest nowym doświadczeniem, gdyż spotykamy przeróżne osobowości.

Fotograf

KATARZYNA

Fotografią zaczęłam interesować się w wieku 11 lat. Wtedy to dostałam swoją pierwszą lustrzankę, którą robiłam zdjęcia moim psom i naturze. Od tego czasu nie rozstawałam się z aparatem. Przez brak modeli robiłam przede wszystkim autoportrety. Zrodziło to we mnie zainteresowanie modelingiem, co obecnie wykorzystuję w pracy, doradzając i ustawiając klientów podczas sesji. Oczywiście po to, by wyszli jak najlepiej. W 2014 roku zaczęłam robić zdjęcia podczas imprez okolicznościowych. Rozpoczęłam od osiemnastek, stopniowo poznając tajniki pracy z lampą błyskową, ustawiania odpowiedniej ekspozycji, oraz łapania momentów. Dziś potrafię dostosować się do każdych warunków, tak by uzyskać najlepsze możliwie zdjęcie, zarówno technicznie jak i emocjonalnie.

Filmowiec

HUBERT

Filmem pasjonuję się od 12 roku życia. Początki bywały różne, lepsze jak i gorsze, jednakże nie zniechęciłem się. Obecnie jestem studentem operatorstwa w szkole filmowej. Od 3 lat czynnie uczęszczam na różne szkolenia z fotografii oraz filmu, nieustannie rozwijając się i nabierając nowych doświadczeń, co ma swoje przełożenie podczas pracy. W 2016 roku wraz z grupą filmową stanąłem na podium ogólnopolskiego konkursu filmowego, dzięki czemu miałem okazję być autorem zdjęć do teledysku zespołu "Domowe Melodie". Moje pierwsze zlecenia ślubne miały miejsce w 2016 r. Początkowo jako drugi kamerzysta, operator steadicamu. Przez ten czas skompletowałem ekipę filmową, która potrafi zrobić nieziemskie rzeczy. Dziś bez problemu mogę kierować dużą grupą filmową.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wieluń, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót