Zapytanie
884... telefon

MG Film Studio

Wladyslawa Lokietka 25/4, Świdnica, Dolnośląskie,

W pobliżu: Jelenia Góra, Trzebnica, Wałbrzych, Karpacz, Oleśnica, Bielany Wrocławskie

884... telefon
Wyświetleń: 447


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2200 zł

Sprawdź nasze wolne terminy

sobota, 24 października 2020
wolny - MG Film Studio

MG Film Studio

Cześć! Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na piękną pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu - dnia ślubu - masz teraz szansę złapać wolny termin na FILM ŚLUBNY!

Oferujemy konkurencyjne ceny, ponieważ jesteśmy w ciągłej fazie intensywnego rozwoju; najwyższej jakości sprzęt, profesjonalizm, pełne zaangażowanie, pasję oraz serce w każdym momencie tworzenia filmu!
Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług jako kamerzysty 

Posiadam akredytacje foto archidiecezji wrocławskiej 

Pozdrawiam serdecznie
Marcin Głogowski
Oferujemy: 4K dodatkowy rejestrator dźwięku dron full HD teledysk z wesela wysięgnik Do wyboru: 1 kamera

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

I Izabela i Krzysztof 2019-08-06 08:41:53

Ocena: 5

Długo zastanawialiśmy się nad tym, czy w ogóle potrzebujemy kamerzysty na wesele. Bo drogo, bo monotonnie, bo obejrzy się raz, a i to nie wiadomo, bo być może po prostu zbędny wydatek. Pan Marcin jest zaprzeczeniem wszystkich tych dylematów :) Nie wygórowana cena, ciekawa forma, do materiału (zwłaszcza do obłędnego klipu! na którym wzruszają się nawet ludzie, którzy nie byli na ślubie i weselu, więc nie są jakoś szczególnie emocjonalnie związani z Młodą Parą :)) chce się wracać. Dziś, gdy jest już PO, wiem, że ostateczna decyzja o skorzystaniu z usług kamerzysty to była jedna z najlepszych decyzji związanych z dniem Ślubu i Wesela. Ale wiem też, że w dużej mierze jest to zasługa tego konkretnego usługodawcy - MG Film Studio :) Wspaniałe wyczucie, co do tego, jak zmontować klip, które momenty w nim ująć, jak dobrać muzykę, co zawrzeć w filmie ślubnym, a czego nie. Absolutnie nie trzeba się obawiać, w momencie odtwarzania ślubu z filmu, że ktoś, lub coś innego będzie grało w nim pierwsze skrzypce oprócz Młodej Pary. Cierpliwy, życzliwy, miły człowiek z talentem i pasją do tego co robi, który jest otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie a zadowolenie Młodej Pary jest jego priorytetem. W 100% polecamy, uderzajcie jak w dym. :)

Tagi: Świdnica, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Teledysk Ślubny

Powrót