Zapytanie
696... telefon

MPB Video Studio & Foto

Krasnystaw, Lubelskie,

W pobliżu: Lublin, Łęczna, Puławy, Zamość, Świdnik, Chełm

696... telefon
Wyświetleń: 1178


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

MPB Video Studio & Foto
Naszą firmę MPB VIDEO STUDIO wyróżnia wysoka jakość zdjęć i filmów Full-HD; posiadamy wieloletnie doświadczenie i pasję, profesjonalny sprzęt filmowy i fotograficzny – Kran kamerowy i Steadicam zapewniają stabilne i ciekawe ujęcia, gwarantujące piękne dynamiczne zdjęcia i filmy jak produkcja telewizyjna. Nowoczesny montaż z kilku kamer zawsze zgodny z życzeniem Klienta sprawia, że nasze filmy ogląda się z przyjemnością i nie ma w nich miejsca na nudę.

W cenie pakietu podstawowego otrzymujecie Państwo: film i zdjęcia z przygotowania Panny Młodej i Pana Młodego, powitania, błogosławieństwa, przejazdu do USC, Kościoła, Ślubu, życzeń, przyjęcia weselnego, zakończenia-teledysku, za które zazwyczaj w innych firmach dodatkowo się płaci.

Oczywiście do każdych Nowożeńców podchodzimy indywidualnie uwzględniając Wasze sugestie i oczekiwania.

Podczas wideofilmowania i wykonywania zdjęć staramy się być niewidzialni. Wykonujemy to dyskretnie nie ingerując w klimat uroczystości, zachowując jej unikalny charakter a jednocześnie starając się to uchwycić to co niewidzialne i tak ulotne – Wasze uczucia, atmosferę chwili, wzruszenia gości. Dzięki naszemu profesjonalizmowi pamiątka z tego najpiękniejszego dnia pozostaną z Państwem na długie lata.

Naszą pasją jest tworzenie a wynikiem Wasze zadowolenie.

Zapraszamy do kontaktu!

 


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Krasnystaw, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót