Zapytanie
505... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

MS Photo Design ✔️ Kamerzysta i Fotograf Ślubny | Naturalne zdjęcia Ślubne | Katowice - Sosnowiec

Kamerzysta Ślubny Sosnowiec

✔️ Nowoczesna i Naturalna Fotografia Ślubna - Jeśli szukasz fotografa na swój ślub, zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej i oferujemy najwyższej jakości usługi fotograficzne i filmowe. 

✔️ Duet Foto i Video Ślubne Śląsk

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nowoczesny Film Ślubny i Wyjątkowa Fotografia Ślubna | Ujęcia z Drona | Wyjątkowe Filmy Ślubne | MS Photo Design | Kamerzysta i Fotograf Ślubny Śląsk | Wideofilmowanie

💗𝗪𝗢𝗟𝗡𝗘 𝗧𝗘𝗥𝗠𝗜𝗡𝗬 💗


☎505026438 - Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa to ZAPYTAJ O OFERTĘ.

 Każdy Ślub posiada swoją własną historię pełną wzruszeń, ulotnych chwil i niezapomnianych emocji to właśnie jest reportaż ślubny. Dobry fotograf ślubny to fotograf towarzyszący Parze Młodej i jej rodzinie tak aby nie sprawiał dyskomfortu. Towarzyszę Wam we wszystkich najważniejszych momentach. Przedstawione zdjęcia ślubne pokazują mój styl pracy jako Fotografa Ślubnego. W całej historii są ważne nie tylko portrety, ale również detale które budują otoczenie i atmosferę. Na te czynniki składają się przygotowania, ceremonia zaślubin czy to w Kościele czy w plenerze/USC i oczywiście zabawa weselna. Podczas reportażu ślubnego tworzę Historię… Waszą Historię, która będzie pamiątką na całe życie.

Duet Foto i Video Ślubne Śląsk ✔️ NASZYM DUŻYM ATUTEM JEST DUET FOTOGRAFI ŚLUBNEJ I FILMU ŚLUBNEGO

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa lub kamerzysty na swój ślub, zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej i oferujemy najwyższej jakości usługi fotograficzne i filmowe. Zadbamy o to, aby każdy szczegół został uwieczniony na zdjęciach i filmie. 

Niezależnie od tego, czy szukacie fotografa czy kamerzysty, jesteśmy gotowi spełnić Wasze oczekiwania i uwiecznić każdy ważny moment tego wyjątkowego dla Was dnia. Skontaktujcie się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy ofertę.


✔️ Zapraszam do kontaktu aby zapoznać się z pakietami oraz zapraszam na stronę internetową.

✔️Napisz do nas na msphotodesign.pl/kontakt-do-fotografa-i-kamerzysty-slubnego - Porozmawiajmy o Waszym Ślubie


𝐅𝐎𝐓𝐎𝐆𝐑𝐀F𝐈𝐀 Ś𝐋𝐔𝐁𝐍𝐀 𝐈 𝐖𝐘𝐉Ą𝐓𝐊𝐎𝐖𝐘 𝐅𝐈𝐋𝐌 Ś𝐋𝐔𝐁𝐍𝐘 𝐖 𝐉𝐄𝐃𝐍𝐘𝐌 𝐌𝐈𝐄𝐉𝐒𝐂𝐔

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I CENĘ! - WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ 💗 POZNAJ DOKŁADNIE NASZĄ OFERTĘ.

https://msphotodesign.pl/

Fotograf Ślubny Śląsk

Kamerzysta Ślubny Śląsk

Kamerzysta i Fotograf Ślubny

💗 Zapraszam do kontaktu aby zapoznać się z pakietami oraz zapraszam na stronę internetową.

Pozdrawiamy MS Photo Design


Fotograf Ślubny Sosnowiec

Fotograf Ślubny Katowice

Fotograf Ślubny Dąbrowa Górnicza

Kamerzysta i Fotograf Ślubny Katowice

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

O Oliwia i Mirek 2023-11-21 16:40:40

Ocena: 5

Marcin to niesamowity fotograf i świetny człowiek. Zdjęcia z naszego ślubu i wesela są przepiękne i wracamy do nich ze łzami wzruszenia. Bardzo zależało nam, żeby zdjęcia były naturalne, ciepłe i wyjątkowe - Marcin to wszystko uchwycił. W trakcie wesela nie było go praktycznie widać. Dzięki Niemu byliśmy całkowicie rozluźnieni w czasie zdjęć z najbliższymi oraz sesji plenerowej. Atmosfera jaką tworzy jest niesamowita - dużo śmiechu i energii. Kontakt z Marcinem był świetny, mogliśmy zawsze liczyć na jego radę kiedy nie byliśmy czegoś pewni. Dodatkowo jeżeli ktoś skupia się na detalach (jak my :D ) to z całą pewnością doceni to w jakiej formie otrzymuje się finalnie zdjęcia. Z czystym sercem możemy polecić Marcina! Przyszłe Pary Młode naprawdę nie pożałujecie!

M Mariola 2022-02-06 22:09:44

Ocena: 5

„Marcin i Kamil zrobili kawał dobrej roboty 🙂 Jesteśmy baaaardzo zadowoleni! Zdjęcia i film z naszego ślubu pokazują prawdziwe emocje, nie są nudne 🙂 Są wspaniałe 🙂 Duet chłopaków ma w sobie to coś… 🙂 i co najważniejsze przy robieniu zdjęć i kręceniu filmu nie rzucają się w oczy czym nie stresują gości ! Marcin i Kamil to po prostu pełen profesjonalizm, energia, rewelacyjne pomysły i przede wszystkim prawdziwa pasja! Dzięki Wam te emocje zostaną już z nami na zawsze!❤️”

Tagi: Sosnowiec, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót