Zapytanie
602... telefon
Wyświetleń: 2389


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1290 zł

NANI studio - 4 kamery/DRON/4K + foto!

Nowoczesne filmowanie i fotografia !

OFERUJEMY: Dynamiczny 60 – 120 minutowy film, lub dłuższy – na życzenie klienta. Film jest w jakości FULL HD lub 4K (najwyższej możliwej rozdzielczości na rynku) do wyboru Klienta. Dźwięk nagrywany jest zewnętrznymi rejestratorami dźwięku, podpinanymi bezpośrednio pod głośniki kościelne i do miksera Orkiestry/DJ’a, co pozwala otrzymać stały dźwięk o doskonałych parametrach. Film nagrany na płycie DVD/Blu-Ray, czy na pendrive opakowanym w eleganckie pudełko.


Wszystkie pakiety filmowe obejmują:

Dwóch filmowców / dwie kamery w standardzie. Trzecia kamera filmująca Parę Młodą z wnętrza samochodu. Czwarta kamera - dron.
Wywiady z Gośćmi Weselnymi, którzy otrzymują kamerę trakcie Przyjęcia Weselnego, służącą im do spontanicznych nagrań pozdrowień i życzeń dla Pary Młodej.
Filmowanie przygotowań Pary Młodej – nagrania obejmują ujęcia z wizażu czy fryzjera oraz ubieranie się Pary Młodej / Filmowanie Błogosławieństwa Rodziców / Filmowanie Ceremonii Ślubnej / Filmowanie zabawy weselnej.
Teledysk podsumowujący (lub dwa) –3-4 minutowy, pełnowartościowy klip zawierający wszystkie elementy Uroczystości.
Sesja plenerowa – klip realizowany najczęściej innego dnia niż Dzień Ślubu.
Klip „Zapowiedź” – Tzw. COMING SOON. Krótki 1-2 minutowy teledysk - przedsmak filmu, który Para Młoda otrzymuje w ciągu kilku dni po zakończeniu nagrań ostatniej partii materiału.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania i Robert 2016-11-14 22:01:48

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu. Mega nowoczesny i bardzo romantyczny - taki jak chcieliśmy. Oddał dokładnie nastrój w jakim byliśmy w Dniu Naszego Ślubu :-) Polecamy!!

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót