Zapytanie
536... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Niezwykły Dzień

Studio Filmowe Niezwykły Dzień jest firmą z kilkuletnim doświadczeniem w branży video-filmowania. Jesteśmy młodym (wiekowo) zespołem, który w każde zlecenie oddaje 101% pasji i zaangażowania.
 
Dzięki zleceniom, które mieliśmy okazję wykonać posiadamy duże doświadczenie i zawsze służymy pomocą i sprawdzonymi radami.
 
Współpracujemy z firmą dekoracyjną, salami weselnymi oraz zespołami. Każdą z tych firm możemy polecić z czystym sumieniem.
 
Każdy wie jaka potrafi być psotliwa pogoda w Polsce. Nie jest ona dla nas problemem, ponieważ nawet przy mokrym deszczowym dniu potrafimy wykonać niesamowite, piękne produkcje z Waszym udziałem.
 
Podpisując z nami umowę z opcją 2-ch dni z wyprzedzeniem około rocznym nie wiecie czy te same założenia będą Wam przyświecać miesiąc przed tym wielkim dniem. Dlatego nasza firma zapewnia elastyczność i przewiduje zmiany w umowie na usługę jednodniowego wideofilmowania (bez poprawin), a co za tym idzie również pomniejszenie kwoty za wykonanie zlecenia.
 
O filmie, który otrzymujecie od nas decydujecie Wy sami. Czy ma on być dynamiczny z różnorodnością ujęć, czy może wolicie spokojny, romantyczny przy którym łzy same napływają ze wzruszenia.
 
Nikt nie powiedział, że film z wesela ma się zaczynać od ubierania młodej pary jak to zwykle bywa, my organizujemy nagranie już od wieczoru panieńskiego/kawalerskiego (bez obaw jedynie rozpoczęcie takiej imprezy, przygotowania do niej i chwilę początkowej atmosfery i znikamy aby wszyscy mogli czuć się swobodnie)
 
Od wiek wieków wiadome jest to, że młodzi, rodzice czy goście weselni mało co pamiętają z tego pięknego dnia (oczywiście mamy tu na myśli stres, a nie napoje procentowe).
 
Kwiaty zwiędną, smak potraw nie sposób zatrzymać, wspomnienie pięknie ubranej sali i zjawiskowego tortu z czasem umyka z pamięci w tym szybko przemijającym dniem za dniem. Nasza w tym głowa aby te chwile były przy Was jak by to było wczoraj.
 
Zapewniamy Was w 100%, że oglądając nawet po 10-15 latach film, który specjalnie dla Was zrobimy, przypomnicie sobie wszystkie te najważniejsze i najbardziej istotne chwile tamtego dnia. Nawet to, że ciocia Stasia się potknęła, a wujek Zenek kichnął przy obiedzie, nie mówiąc już o wzruszeniu i emocjach towarzyszącym tego dnia.
 
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy przykłady naszych prac oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Częstochowa, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót