Zapytanie
504... telefon

Pepa Studio

Zielona Góra, Lubuskie,

W pobliżu: Babimost, Wolsztyn, Nowa Sól, Świebodzin, Nowogród Bobrzański, Żary

504... telefon
Wyświetleń: 605


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Pepa Studio

Cześć. Witajcie w naszym filmowym świecie. Zajmujemy się tworzeniem historii… Rocznie tworzymy tylko kilkanaście filmów ślubnych. Pracujemy wyłącznie dla par, które są świadome, że nasz film to nie kadry o ubieraniu sukni i kręceniu się z dziadkiem na parkiecie. Nasze pary to wyjątkowi ludzie, wyjątkowe historie i miejsca.

Jeśli chcesz utrwalić obrazy – zatrudnij fotografa. Jeśli chcesz stworzyć opowieść o Was – napisz do nas.

Od lat wpatrujemy się w Pary nowożeńców z tą samą dociekliwością. Szukamy tego, co prawdziwe, emocji i autentyczności. Tak.. Tworzymy filmy ślubne. A siebie nazywamy artystami. Dlaczego? Ponieważ każdy film tworzymy z niezwykłą starannością. Każdy nasz film to sztuka, która piszemy od podstaw przywiązując szczególną uwagę do muzyki, sposobu kadrowania, kolorystyki i historii.

Kochamy współpracować z ludźmi wrażliwymi na piękno tego, co ich otacza, z ludźmi którzy kochają życie i wiedzą, czego chcą. Mamy ogromne szczęście, że tacy nas wybierają. Uwielbiamy wszystko, co jest prawdziwe i szczere: emocje, taniec, muzykę, dotyk, zapach.

Jeżeli zatem chcecie mieć film z Waszego wesela… taki, który zapadnie głęboko w serca – zapraszamy. Przeglądnijcie galerię naszych filmów. Mamy wielką nadzieję, że odkryjecie w nich to, co najbardziej chcemy byście dostrzegli: pasję i jakość. Jeżeli Wasze serca poruszą się i poczujecie, że to jest to – z przyjemnością wypijemy z Wami dobrą kawę i omówimy szczegóły.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót