Zapytanie
668... telefon

Pietrucha Film

Tadeusza Kościuszki 169, Lubaczów, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Jarosław, Przemyśl, Tomaszów Lubelski, Radymno

668... telefon
Wyświetleń: 896


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Pietrucha Film

Specjalizujemy się w artystycznej fotografii oraz w produkcji filmów reportażowych na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych. Doświadczenie, pomysłowość i nowe realizatorskie podejście do sztuki filmowej pozwoliło na oferowanie klientom filmu i zdjęć na wysokim poziomie. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wykonamy każde Wasze zamówienie.

Kilkunastoletnie doświadczenie muzyczne pozwala nam kłaść duży nacisk na jakość muzycznej postprodukcji. Jako nieliczni na lokalnym rynku korzystamy dodatkowo z przenośnych rejestratorów dźwięku, aby w pełni oddać charakter Waszej uroczystości. Polega to na dodatkowym podłączeniu się do mikrofonów w kościele oraz miksera zespołu muzycznego.

Posiadamy akredytację, upoważniającą nas do wykonywania zdjęć i filmów na terenach obiektów sakralnych, wydaną przez Kurię Metropoilitalną.

Nasza oferta skierowana jest do Młodych Par kierujących się estetyką i zdrowym rozsądkiem. Nasze ceny deklasują konkurencję!

Mamy świadomość, że pracujemy w najważniejszym dla Was dniu, więc zarówno o wsparcie organizacyjne, jak i swobodny kontakt nie musicie się martwić.
Mieszkamy w Lubaczowie, pracujemy wszędzie.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lubaczów, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót