Zapytanie
886... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

PKF Studio

TWÓJ FOTOGRAF I KAMERZYSTA

Świadczymy profesjonalne usługi filmowe i fotograficzne podczas ważnych wydarzeń i uroczystości. Największy nacisk kładziemy na jakość, tworzymy filmy i zdjęcia jak najbardziej zbliżone do profesjonalnych produkcji, powstających w studiach filmowych i fotograficznych. Na tej stronie nie zamieściliśmy wielu opisów zachęcających abyście skorzystali z oferowanych usług, ponieważ tym co powinno Was przekonać są wykonane prace, dlatego zapraszamy do zapoznania z portfolio.

GDZIE?

Działamy na terenie całej Polski, w naszej historii zdarzyło się nam wykonywać zlecenia w większości województw w Polsce, jak i poza granicami kraju. Dla nas nowe miejsca to nowe możliwości na stworzenie wyjątkowej pamiątki.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Portfolio które prezentujemy na tej stronie to tylko wybrane przykłady filmów i zdjęć, jednak nasza oferta jest znacznie bogatsza. Aby zobaczyć pełne video ze ślubu i wesela zachęcamy do spotkania się z nami osobiście.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Kamerzysta na wesele Rzeszów, Film ślubny Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów, Filmowanie wesela dronem Rzeszów, Krótki film ślubny Rzeszów

Powrót