Zapytanie
601... telefon

Pro Video Studio

Nadrzeczna 1, Wejherowo, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Kościerzyna, Szczytno, Pruszcz Gdański, Działdowo, Mława, Sierpc, Żuromin, Żukowo, Kolbudy

601... telefon
Wyświetleń: 1235


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Pro Video Studio

Długoletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt to gwarancja jakości wykonanej przeze mnie usługi. Profesjonalne kamery pozwalają na zapis w formacie (16:9) HD w najwyższej rozdzielczości. Komputerowy montaż sfilmowanej uroczystości przypomni ją raz jeszcze i nie pozwoli zapomnieć o przeżytych chwilach.

Końcowym produktem jaki Państwo otrzymacie będzie płyta zgodna z formatem DVD umożliwiająca odtwarzanie jej w komputerach PC oraz w odtwarzaczach DVD lub Blu-Ray. Istnieje także możliwość nagrania materiału na Pendrive. Dodatkowym atutem mojej oferty jest możliwość nagrania kilku kopii płyt w cenie nośnika (tj. płyt z opakowaniem), których jakość będzie zgodna z oryginałem.

Zapraszam również do obejrzenia teledysków, które realizowałem dla TV Kaszuby czy CSB TV. Jestem osobą otwartą na nowe trendy w sztuce filmowej, nowinki technologiczne związane z branżą filmowania i montażu oraz wszelkie sugestie ludzi z którymi współpracuję. Każdy mój film jest niepowtarzalny, nie stosuję szablonów, dziwnych animacji czy brzydkich dodatków.

Jeśli zainteresowała Państwa moja oferta proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania, które przybliży jeszcze bardziej wykonywane przeze mnie usługi.

Zapraszam

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wejherowo, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót