Zapytanie
781... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

ProfiStudio

Firma ProfiStudio zajmuje się realizacją, wideofilmowaniem filmów okolicznościowych, przede wszystkim wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek full Hd DSLR.

Zamiłowanie do filmowania, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt DSLR sprawia, że nawet najmniejsze detale nam nie umkną. Pracujemy z pasją, lubimy wyzwania i pracę zespołową. Jesteśmy ”niewidzialni”. Każdy kolejny projekt to wzbogacające i inspirujące spotkanie z ludźmi to także nowe doświadczenia. Staramy się jak najlepiej wyczuć potrzeby klienta, wytworzyć twórczą i wyjątkową atmosferę pracy, która potem przełoży się na złożony proces opowiadania obrazem.

Ważne są dla nas emocje, historie ludzkie, atmosfera miejsc, przełomowe momenty w życiu. Nie jesteśmy zamknięci na nowe wyzwania i doświadczenia. Wsłuchujemy się w historie naszych bohaterów. Jednak najlepiej nawet wykonany film to nie wszystko – proponujemy zatem Państwu również , fotoreportaże z przebiegu uroczystości w postaci zdjęć wykonanych podczas przygotowań, uroczystości w kościele a także przyjęcia czy też w plenerze.

Do każdego zlecenia wideofilmowania oraz fotografii podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego na każdym etapie realizacji, mają Państwo wpływ na jego ostateczny efekt. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, tak aby spełnić Państwa oczekiwania.

Firma posiada certyfikat zezwalający na filmowanie oraz fotografowanie w obiektach sakralnych.

Gdzie pracujemy

Nasz zasięg obejmuje całą Polskę a nawet zagranicę nie jesteśmy ograniczeni kilometrami. Najczęstszymi klientami jednak są mieszkańcy woj Lubelskiego i Mazowieckiego tj: Warszawa, Lublin, Parczew, Lubartów, Kocka, Siedlce, Radzyń Podlaski, Łuków i okolic.

Nasze loty są bezpieczne – uprawnienia VLOS + ubezpieczenie.

Zapraszamy do kontaktu!Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Warszawa, Fotografia ślubna Warszawa, Sesja ślubna Warszawa, Film ślubny Warszawa, Plener ślubny Warszawa, Krótki film ślubny Warszawa, Kamerzysta na wesele Warszawa

Powrót