Zapytanie
509... telefon
Wyświetleń: 1765


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4000 zł

ProLine Studio - Filmowanie Ślubów

SPEŁNIAMY MARZENIA O IDEALNYM FILMIE ŚLUBNYM. 

Jeżeli nie chcecie nudnych i długich filmów ślubnych to doskonale trafiliście. Zrealizujemy dla Was wymarzony film ślubny, który wywoła uśmiech i radość na Waszych twarzach oraz spowoduje, że w oku zakręci się łza. 

Jesteśmy profesjonalnym studiem filmowym.  To co nas wyróżnia to przede wszystkim efekty naszych prac – piękne i nowoczesne filmy ślubne.

ProLine Studio to ekipa ludzi, którzy są pasjonatami tego co robią. I to głównie dlatego nasze filmy są takie piękne i dopracowane w każdym detalu. Mamy duże doświadczenie w branży ślubnej. Zrealizowaliśmy już ponad 100 filmów ślubnych. 

Specjalizujemy się w tworzeniu krótkich filmów, które ogląda się z przyjemnością jak najlepsze kino. 

W naszej ofercie: 

  • filmowanie ślubów 
  • sesje ślubne w Polsce i za granicą 
  • filmowanie z drona 
  • love stor 
  • filmowe podziękowania dla rodziców 

Zapraszamy do kontaktu z nami. 
Ekipa ProLine Studio

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowy Targ, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna za Granicą, Filmowanie Wesela Dronem, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Warszawa, Fotografia ślubna Warszawa, Sesja ślubna Warszawa, Film ślubny Warszawa, Plener ślubny Warszawa, Filmowanie wesela dronem Warszawa, Krótki film ślubny Warszawa, Kamerzysta na wesele Warszawa

Powrót