Zapytanie
665... telefon

PSK film

ul. Stodolna 1/31, Barlinek, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Szczecin, Pyrzyce, Myślibórz, Choszczno, Gorzów Wielkopolski, Drezdenko, Kostrzyn nad Odrą, Stargard

665... telefon
Wyświetleń: 2167


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

PSK film

Jesteśmy zespołem młodych kreatywnych ludzi, świadczących usługi w dziedzinie filmu, wykorzystujących SYSTEM „DSLR”. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oparte na przeprowadzonych kilkuset reportażach różnego rodzaju, jak również na współpracy z telewizjami lokalnymi i ogólnopolskimi. Nasza pasja w połączeniu z podejściem wybiegającym poza przyjęte standardy w podejściu do filmowania stanowi podstawę naszych projektów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy otwarci na nietypowe propozycje. Reportaże realizujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości. Korzystamy m.in. ze stabilizatorów obrazu typu: Steadicam, slider, kranu kamerowego, wykorzystujemy ujęcia z "DRONA", oraz używamy cyfrowych rejestratorów dźwięku.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Mateusz 2017-06-26 13:49:33

Ocena: 5

Pełna profeska - dzięki chłopakom z PSK moje najlepsze chwile w życiu zostały uwiecznione w wyjątkowy sposób :) Świetna atmosfera podczas realizacji filmów, bez pośpiechu przy użyciu nowoczesnego sprzętu - co widać zresztą na filmach :) Dzięki Panowie ! Lepiej nie mogliśmy z Żoną wybrać. POLECAM W 100 % !!!

Tagi: Barlinek, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Teledysk Ślubny

Powrót