Zapytanie
737... telefon

PTR Weddings - Kamerzysta Toruń, Bydgoszcz, Ciechocinek

Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Bydgoszcz, Inowrocław, Żnin, Włocławek, Ciechocinek, Rypin

737... telefon
Wyświetleń: 1231


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3100 zł

PTR Weddings

ilmowanie jest moim hobby, pasją, zajęciem towarzyszącym mi każdego dnia. Pierwszy zrealizowany reportaż ślubny utwierdził mnie w przekonaniu, że właśnie to chcę w swoim życiu robić. Po latach spotykania się z kolejnymi Parami Młodymi wiem jak bardzo ważną kwestią w planowaniu ślubu czy innych uroczystości jest wybór osób, które zrobią z tego dnia wyjątkową pamiątkę.

Każdą realizację traktuję indywidualnie, starając się stworzyć film, który będzie zapisem Waszych uczuć i emocji, w którym będzie czuć atmosferę tego pięknego dnia, jednego z najważniejszych w Waszym życiu. Dla mnie to nie tylko nagranie ślubu, czy zabawy, ale przede wszystkim uwiecznienie najbardziej ulotnych chwil, Waszych uśmiechów, łez, pełnych radości spojrzeń. W każdą pracę angażuję się w 110%, aby przygotowany dla Was film cieszył oko za każdym razem, kiedy będziecie do niego wracać

W swojej pracy korzystam z nowoczesnego sprzętu, oferując Wam najwyższą jakość dźwięku i obrazu przy wsparciu wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych oraz profesjonalnego oprogramowania. To wszystko , razem z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że otrzymujecie dynamiczny film, do którego wiele razy wrócicie oglądając go z rodziną i przyjaciółmi. Całość otrzymacie na specjalnie dla Was przygotowanym nośniku pendrive.

Serdecznie zapraszam wszystkie pary do kontaktu, chętnie odpowiem na każde pytanie oraz zaprezentuję pełną ofertę wraz z już zrealizowanymi reportażami.

Znajdziecie u mnie również fotografa, z którym razem stworzymy dla Was wymarzoną pamiątkę.

Zapraszam do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, FotoVideo, Kamerzysta, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót