Zapytanie
508... telefon

QUADRO - Nowoczesne filmy ślubne VDSLR

11 Listopada 14, Szamotuły, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Środa Wielkopolska, Inowrocław, Września, Września, Mogilno, Nowy Tomyśl, Międzyrzecz, Grodzisk Wielkopolski

508... telefon
Wyświetleń: 2430


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

OUADRO - Nowoczesne filmy ślubne VDSL

Filmy, które tworzymy nie są zwykłą rejestracją wydarzenia. Właściwie to nie zajmujemy się tzw. "videofilmowaniem".
Realizujemy filmy ślubne zgodnie z duchem czasu – krótkie i zwięzłe ale zarazem piękne i ciekawe.
Staramy się wychwycić okiem aparatu to co ulotne, a co chcielibyście obejrzeć gdy będziecie wspominać Pierwszy Dzień Waszego Wspólnego Życia – emocje, uśmiechy, przelotne spojrzenia, łzy szczęścia.
Żeby było dobrze, pięknie i ciekawie używamy szeregu sprzętów i akcesoriów – aparatów nagrywających w 4K, jasnej optyki, stabilizacji (gimbali), slidera i drona.

Polecamy:

  • kilkuminutowy klip - to teledysk ze specjalnie dobraną muzyką pokazujący w sposób nowoczesny najpiękniejsze i najważniejsze chwile z Waszego Dnia. To doskonała forma, aby pokazać Wasz Ślub znajomym w internecie.
  • pełen film (od ok. 40 do 60 minut) - taka długość filmu pozwoli obejrzeć go każdemu z Was bez zanudzania dłużyznami
  • podziękowania dla Rodziców - nagrane przed ślubem i wyświetlane podczas wesela (na życzenie możemy przywieźć na salę weselną 42” monitor z nagłośnieniem)
  • reżyserowane teledyski z narzeczeństwa.

 
Nie realizujemy "tasiemców" - jeśli chcesz mieć 2-3 godzinny film, musisz poszukać innego wykonawcy.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

L Leszek 2017-06-02 11:27:40

Ocena: 5

współpraca z Maciejem na najwyższym poziomie , na pewno będziemy z żoną polecać innym znajomym , film , teledysk i podziękowania dla rodziców super , każdy był zachwycony . Maciej to profesjonalista w każdym calu. nic tylko bić BRAWO ...... polecamy , nie wahajcie się wybierając Macieja:0

J J&B 2017-06-01 16:42:55

Ocena: 5

Dziękujemy za profesjonalizm, ciekawe pomysły, życzliwość i udaną współpracę! Polecamy wszystkim narzeczonym. Jesteśmy bardzo zadowoleni :-)

A ANIA 2017-06-01 13:59:46

Ocena: 5

Współpracę z Maciejem polecamy wszystkim Młodym Parom, nawet tym którzy nie lubią być filmowani;) Sami mieliśmy wątpliwości czy decydować się na videofilmowanie, ale teraz wiem, że był to doskonały wybór. Maciej jako operator jest dyskretny, nie czujesz podążającego za Tobą oka kamery, bardzo szybko zaczynasz traktować go jak jednego z gości weselnych z którym po prostu bawisz w trakcie imprezy. Dzięki temu w filmie jaki dla nas zrealizował nie ma sztuczności, widzimy na nim luz i radość, dlatego też po obejrzeniu naszego nagrania wielu znajomych zdecydowało się na współpracę z QUADRO. Szczerze polecamy!

W Wiktoria 2017-06-01 13:43:52

Ocena: 5

Cudowne filmy!

Tagi: Szamotuły, FotoVideo, Kamerzysta, Teledysk Ślubny

Powrót