Zapytanie
727... telefon
Wyświetleń: 1593


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2300 zł

RECORD DVD Wideofilmowanie Szczecin, Stargard, Goleniów...

R E C O R D   D V D  zapewni Państwu w pełni profesjonalne, nowatorskie pod względem ujęć i atrakcyjne w kwestii montażu wideofilmowanie. Niezwykle ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje wideofilmowanie ślubów. Szczycimy się tym, że nasi Klienci wracają do nas przy okazji kolejnych uroczystości oraz polecają nas swoim znajomym. Sprawia nam to ogromną satysfakcję, jako wyraz zadowolenia Klienta z naszych usług wideofilmowania.
Chcemy, aby efekt naszych prac był dla Państwa najpiękniejszą pamiątką, którą będziecie mogli podzielić się z bliskimi.

  Serdecznie zapraszam
  R E C O R D   D V D
  J a c e k   K a c z o r k i e w i c z

  Zapraszamy do kontaktu!

  Video prezentacja

  Lokalizacja

  Wasze opinie

  J Jolanta 2018-08-18 2019-01-23 16:49:16

  Ocena: 5

  Profesjonalne wykonanie,miła atmosfera oraz super kontakt z Jackiem. Jesteśmy zadowoleni z wykonania filmu z zaślubin, godni polecenia dla innych szukających profesjonalnego wykonania nie tylko ceremonii zaślubin ale również innych okazji. Po obejrzeniu całego filmu nie obyło się bez chwili wzruszeń jak i uśmiechu na naszych twarzach, pozdrawiamy serdecznie i życzymy wielu sukcesów

  E Ewelina 2018-08-28 11:49:01

  Ocena: 5

  Pan Jacek profesjonalista w pełnej klasie, taką osobą chce się mieć na swoim ślubie i weselu, uśmiechnięty, spokojny opanowany, pomocny a zarazem konkretny. Film jest zmontowany bardzo dobrze, podkład muzyczny mogliśmy wybrać sami, przy wyborze zdjęć na okładkę czy płytę mieliśmy kilka opcji do wyboru. Termin realizacji nie był długi. Bardzo dziękujemy Panu Jackowi i żałujemy że nie zdecydowaliśmy się na film z wesela. Bardzo serdecznie polecamy, jak film ze ślubu i wesela to tylko Pan Jacek, 1000%!

  E Emilia 2018-08-07 18:23:36

  Ocena: 5

  Super kontakt,jesteśmy bardzo zadowoleni 😊

  Tagi: Szczecin, FotoVideo, Kamerzysta, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalne filmy ślubne, Teledysk Ślubny

  Powrót