Zapytanie
664... telefon
Wyświetleń: 2069


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł


Scarlet Film oferuje usługi filmowania na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i okolic. Jeśli poszukujecie firmy, która wykona dla was profesjonalny i zapadający w pamięć film ślubny, to dobrze trafiliście.

Każdy ślub oraz każde wesele to przede wszystkim niepowtarzalne chwile radości i wzruszenia. Cudowne emocje, które nawet po latach mogą wywołać uśmiech na twarzy. Chcemy te chwile upamiętniać w taki sposób, abyście z przyjemnością mogli do nich wracać w przyszłości.

Tworzymy eleganckie ujęcia, zwracamy uwagę na szczegóły i razem wszystko komponujemy w niebanalną całość z idealnie dobraną muzyką. Kinowa głębia ostrości, ujęcia makro biżuterii, spójnie opowiedziana historia, oddanie klimatu i dynamiki sytuacji, szczere emocje – to wszystko odnajdziecie w naszych filmach.

Jeśli zdecydujecie się na współpracę z firmą Scarlet Film, możecie liczyć na wyjątkową produkcję idealnie dopasowaną do waszych oczekiwań. Znamy się na swojej pracy, ale zawsze jesteśmy otwarci na wasze uwagi i propozycje, aby gotowe dzieło w pełni was usatysfakcjonowało. Do naszej pracy zawsze podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem oraz kreatywnością, staramy się działać dyskretnie i nie wnikamy w przebieg uroczystości, chcąc upamiętnić wasz wielki dzień w swym naturalnym kształcie.

Każda nasza realizacja zawiera w sobie:
– przygotowania młodych oraz błogosławieństwo,
– ceremonię ślubną zwieńczoną przysięgą małżeńską,
– opuszczanie miejsca ślubu oraz życzenia gości,
– zabawę weselną od powitania do końca oczepin.

Jeśli szukacie usługi filmowania i fotografii w jednym pakiecie, znajdziecie ją również u nas. Stale współpracujemy z doświadczonymi fotografami, do których mamy ogromne zaufanie, co gwarantuje wydajną realizację usługi w dniu ślubu.

Działamy głównie na Warmii i Mazurach, ale jesteśmy gotowi podjąć się współpracy również na terenie woj. mazowieckiego i pomorskiego. Koszt dojazdu do miejsca ślubu wyceniany jest indywidualnie.

Wyjątkowe chwile uwieczniamy za pomocą najnowocześniejszego sprzętu marki Canon. W naszych filmach wykorzystujemy statywy i stabilizatory obrazu marki Manfrotto, Sachtler, SIRUI i DJI oferujące doskonałą jakość ujęć w każdych warunkach oraz profesjonalne mikrofony marki RØDE i SENNHEISER umożliwiające oddzielne nagrywanie czystego dźwięku szczególnie ważnego podczas składania uroczystej przysięgi małżeńskiej. Nasze produkcje filmowe wzbogacamy o ujęcia miejsc uroczystości wykonane za pomocą drona DJI. Do obróbki filmowej używamy programu Edius, a fotograficznej programu Photoshop.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi produkcjami. Skontaktujcie się z nami i razem stwórzmy idealną pamiątkę na całe życie.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

B Beata 2020-07-08 17:04:19

Ocena: 5

Polecam Pana Konrada. Rok temu uwiecznił nasze wesele na filmie oraz na zdjęciach we współpracy z fotografem. Film świetnej jakości, ładne ujęcia. Co ważne, kamerzysta stosował się do wszystkich wcześniejszych ustaleń oraz bieżących uwag. Przy montowaniu filmu również uwzględnił nasze uwagi i poprawki. Sami wybraliśmy cały podkład muzyczny do filmu. Polecam! Super jakość i efekt za rozsądną cenę 😃

Tagi: Olsztyn, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Artystyczny film ślubny, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalne filmy ślubne

Powrót