Zapytanie
664... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

SCARLET FILM

Zapraszam Państwa na swoją stronę, gdzie możecie obejrzeć moje przykładowe produkcje.

Oferuję usługi wideofilmowania na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Uwiecznianie pięknych chwil i tworzenie niepowtarzalnych produkcji to moja pasja, dlatego też do każdego filmu podchodzę z odpowiednim zaangażowaniem i kreatywnością. Każdy ślub i każde wesele to przede wszystkim niepowtarzalne chwile radości i wzruszenia. Cudowne emocje, które nawet po latach mogą wywołać uśmiech na twarzy. Pragnę te chwile upamiętniać w taki sposób, abyście z przyjemnością mogli do nich wracać w przyszłości.

Oferta standardowa - 2000 zł - Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa. Filmowanie uroczystości w kościele/USC wraz z życzeniami. Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 01:00. Pełny film w formie reportażu (60-90 minut) oraz teledysk zawierający w sobie najciekawsze momenty z całego wydarzenia (3-5 minut). Dzieło w formie plików MP4 udostępnione na nośniku USB.

Film + Foto - 3000 zł - Wzbogacenie standardowej oferty o usługę fotograficzną. Obok kamerzysty będzie działał doświadczony fotograf, w związku z czym razem z reportażem filmowym otrzymają państwo również pełny reportaż fotograficzny wydarzenia obejmujący 300-400 zdjęć w wersji elektronicznej.

Sesja plenerowa poza terminem ślubu - + 100 zł - Godzinna sesja plenerowa w klimatycznym otoczeniu z wami w roli głównej do zorganizowania w dowolnym terminie i miejscu poza dniem ślubu. Ceny dotyczy jednego rodzaju sesji (filmowa lub fotograficzna).

Reportaż z przygotowań u fryzjera i/lub kosmetyczki - + 100 zł - Szczegółowe ujęcia ukazujące proces układania włosów i makijażu jako wzbogacenie sekwencji z przygotowań.

Wywiady na sali weselnej - + 50 zł - Goście waszego wesela składają życzenia, komentują, dzielą się przed kamerą swoimi wrażeniami.

W swoich filmach stosuję dynamiczne ujęcia, zwracam uwagę na szczegóły i razem wszystko komponuję w niebanalną całość z odpowiednio dobraną muzyką. Posiadam swoją wizję artystycznego reportażu, ale zawsze jestem otwarty na wasze uwagi i propozycje na dowolnym etapie tworzenia filmu. Znam się na swojej pracy i wiem, co powinno zostać zarejestrowane, aby gotowy film w pełni zgadzał się z waszymi oczekiwaniami. Staram się działać dyskretnie i nie wnikam w przebieg uroczystości świadomy tego, że mój film ma przede wszystkim upamiętnić wasz wielki dzień w swym naturalnym kształcie. Wstępne założenia filmu oraz szczegóły mojej pracy w dniu ślubu zawsze ustalam z Parą Młodą przed podpisaniem umowy.
W swojej pracy wykorzystuję najnowocześniejszy sprzęt marki Canon, Sony i Panasonic, co umożliwia mi realizację filmów w jakości FULL HD i 4K, jak również systemy stabilizacji obrazu oferujące doskonałą jakość ujęć w każdych warunkach. Dodatkowo dysponuję też profesjonalnymi rejestratorami audio ZOOM i SENNHEISER umożliwiającymi oddzielne nagrywanie czystego dźwięku szczególnie ważnego podczas ceremonii ślubu oraz dron marki DJI do uwieczniania ujęć z powietrza.

W swojej pracy wykorzystuję:
- Bezlusterkowiec Canon EOS R;
- Kamera cyfrowa Sony PXW-Z150;
- Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-G6;
- Mikrofon kierunkowy RODE NTG-4;
- MIKROFON RODE STEREO VIDEOMIC PRO RYCOTE;
- Bezprzewodowy mikrofon krawatowy Sennheiser;
- Dron DJI Phantom 4 Pro;
- Stabilizator DJI Ronin S;
- Rejestator audio ZOOM H4n;
- Stabilizator Glidecam HD-4000;
- Statyw Sachtler;
- Zestaw lamp diodowych LED;
- Profesjonalne oprogramowanie do obróbki i montażu EDIUS.


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

B Beata 2020-07-08 17:04:19

Ocena: 5

Polecam Pana Konrada. Rok temu uwiecznił nasze wesele na filmie oraz na zdjęciach we współpracy z fotografem. Film świetnej jakości, ładne ujęcia. Co ważne, kamerzysta stosował się do wszystkich wcześniejszych ustaleń oraz bieżących uwag. Przy montowaniu filmu również uwzględnił nasze uwagi i poprawki. Sami wybraliśmy cały podkład muzyczny do filmu. Polecam! Super jakość i efekt za rozsądną cenę 😃

Tagi: Olsztyn, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót