Zapytanie
530... telefon

Spokooko Wideofilmowanie

Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Wejherowo, Puck, Reda, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Człuchów

530... telefon
Wyświetleń: 1194


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Spokooko Wideofilmowanie

Wideofilmowanie i montaż to nie tylko nasza profesja, ale także pasja. Kamerzyści z grupy Spokooko mają różny staż zawodowy, ale są starannie dobierani ze względy na swoje umiejętności i zaangażowanie.

Kładziemy nacisk na wysoką jakość świadczonych przez nas usług .
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem filmowym i dźwiękowym m.in.: kamerami Sony (full HD), Canon (full HD), lustrzankami cyfrowymi (pełna klatka), profesjonalnymi statywami, mikrofonami (m.in. zoom h4n, ntg-2, mikroport Sennheiser i inne).

Posiadamy również możliwości filmowania z powietrza – DRON

Połączenie naszych umiejętności filmowych i zaangażowania z wysokiej jakości sprzętem do filmowania i montażu jest dla Państwa gwarantem wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Działamy głownie na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jak i całego województwa pomorskiego (Tczew, Kościerzyna, Kartuzy, Puck, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański, Chojnice, Człuchów, Rumia, Reda, Malbork, Wejherowo…). Jednak na Państwa życzenie kamerzysta czy fotograf jest w stanie dotrzeć w dowolny zakątek kraju.
Zagranicznym klientom też nie odmawiamy.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego:
Wojtek

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Kamerzysta, Teledysk Ślubny

Powrót