Zapytanie
531... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł


Zapraszamy do kontaktu :)

Tworzymy filmy ślubne, które stanowią kombinację estetycznych, naturalnych ujęć, uważnie dobranej muzyki i artystycznego montażu. Skupiamy się na kreowaniu filmowych reportaży, które inspirują i przyciągają uwagę ludzi.

Nasze podejście bazuje na przekazywaniu emocji i pasji zawartej w każdym ujęciu. Każdy film ślubny to osobna subtelna opowieść miłosna, która pozostanie w Waszych wspomnieniach na zawsze, będąc świeżą i ponadczasową konwencją.

Wierzymy, że siła tkwi w prostocie, a najlepsze efekty specjalne stanowią emocje, gesty i naturalne piękno.


Uwielbiamy kamerować wyjątkowe, intymne i kreatywne uroczystości oraz chętnie wchodzimy we współpracę z nieszablonowymi Parami, które wkładają tak dużo serca w organizację tego dnia, ile my we własną pracę.

  

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena 2021-09-02 13:40:12

Ocena: 5

Kilka dni temu dostaliśmy film ze ślubu/wesela i oglądamy go codziennie! Najważniejsze momenty uchwycone w mniej niż godzinę. Trochę łez wzruszenia, dużo śmiechu i mnóstwo wspomnień! Ania z Hubertem zrobili niesamowitą robotę. A teledysk ślubny?! To jest dopiero arcydzieło. Jesteśmy tacy szczęśliwi, że trafili mam się tacy profesjonaliści! Dziękujemy jeszcze raz i polecamy każdemu!!

M Marcel 2021-05-19 23:23:29

Ocena: 5

Świetne filmy i świetna współpraca

K Kasia 2020-03-25 13:07:50

Ocena: 5

Polecam serdecznie, film bardzo profesjonalny!

Tagi: Poznań, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Teledysk Ślubny

Powrót