Zapytanie
508... telefon

Studio ES Wedding Photo & Film

Asnyka 1A, Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Olsztyn, Biskupiec, Kętrzyn, Mrągowo, Lidzbark Warmiński, Giżycko, Dobre Miasto

508... telefon
Wyświetleń: 1423


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Studio ES Wedding Photo & Film

Wykonujemy Filmy oraz Fotografię ślubną, również mają Państwo możliwość wynajęcia Fotobudki na każdą uroczystość. 

Oferta Fotografii: 

Reportaż ślubny: 

To utrwalone na obrazach ulotne chwile i emocje towarzyszące w tym wyjątkowym dniu. Do każdego ujęcia podchodzę indywidualnie i staram się, było jak najlepsze, by każde o czymś opowiadało.

Sesja Ślubna: 

Sesję najlepiej zaplanować w tygodniu po weselu. Możecie wybrać sami miejsca, lub zdać się na nasze propozycje. Po sesji razem z nami wybieramy ujęcia, które posłużą do powstania fotoksiążki.  

Oferta Filmu: 

NASZE PRODUKCJE SĄ NOWOCZESNE I DYNAMICZNE.

Standardowe nasze scenariusze to “hybrydy”. Co to znaczy? Film częściowo jest realizowany formie klipów, a częściowo jako reportaż. W połączeniu otrzymujemy około 90-170min dynamiczny film. Jeśli ta forma jest dla Ciebie za długa, możemy cały film zrealizować z klipów.

Przygotowania, Ceremonia Zaślubin, Dom Weselny.

  W połączeniu otrzymujemy około 40 min bardzo nowoczesnego i dynamicznego filmu.

  Filmujemy Kamerami DSLR z wymienna optyką, w bardzo szerokim zakresie od 11mm do 200mm wykorzystując niesamowitą plastykę, którą pozwala na kreowanie kadrem. Często wykorzystujemy kamerę sportowe, Sony action cam, do zastosowań gdzie zwykłe kamery się nie sprawdzą, a wszystko po to aby nasze filmy były jeszcze bardziej bogate i różnorodne zaskakując widza. Korzystamy również z drona z którego, staramy się oddać inną nieznaną perspektywę z lotu ptaka. Jako jedni z nielicznych z branży ślubnej, filmujemy w profilach tak zwanych "RAW" np. c-log gdzie w post produkcji każde, dosłownie każde ujęcie jest poddawane koloryzacji i ekspozycji. Do ujęć wykorzystujemy slidera, gimbala, statywy i monopody. Dźwięk rejestrujemy osobno na dodatkowe  rejestratory. Dysponujemy mikrofonami reporterskimi oraz bezprzewodowymi. Montaż odbywa się na pakiecie programów firmy Adobe. To taka garść informacji stricto technicznej, oczywiście ta cała technika jest tylko po to aby nasze produkcje były ciekawe, profesjonalne, cieszyły naszych odbiorców i sięgały po nie następne pokolenia ;-)

  Materiał przygotowujemy na:

  Płyty DVD, Płyty Blu-ray z menu i chapterami, płyty mają nadruki, Pendrive w formacie mpg4 H264, Serwer internetowy czyli chmura, wszystko w jakości Full HD 1920x1080 25k/s

  Oferta na FotoBudkę: 

  Organizujesz wesele, event, urodziny, studniówkę, bal? Szukasz pomysłu na rozkręcenie imprezy? Dobrze trafiłeś! Fotobudka to znakomity pomysł na super zabawę, HEJ! UŚMIECH! PSTRYK! i gotowe. W 45 sekund otrzymasz zdjęcie w formacie 10x15cm. W cenie do dyspozycji skrzynia wypełniona różnymi gadżetami, oraz obsługa techniczna. 

   Zapraszamy do kontaktu!

  Video prezentacja

  Lokalizacja

  Wasze opinie

  Tagi: Bartoszyce, FotoVideo, Kamerzysta, Fotobudka na Wesele, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

  Powrót