Zapytanie
576... telefon

Studio Filmowe Monochromatyczni

Bytom, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Radzionków, Rogoźnik, Wojkowice, Siemianowice Śląskie

576... telefon
Wyświetleń: 2020


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4000 zł

Studio Filmowe Monochromatyczni

Film można zrobić tylko o ludziach, a jeśli robi się film o nich, to nie można go nie zrobić o więziach, które ich łączą. A.J.

Kamera i filmowanie to nasze uzależnienie. Bez codziennego dożylnego zastrzyku filmowych kadrów, umieramy...najlepszy przycisk? to czerwony z napisem REC.

Ufamy, że tworzenie filmu ślubnego jest sumą dopasowania ujęcia, barwy kadru, uchwyconej ulotnej chwili, której piękno tkwi w przemijalności oraz przede wszystkim w Was w tym szczególnym dniu. Dbamy o szczegóły, które niejednokrotnie okazują się przyprawą całości, czyniącą film wyjątkowym i osobistym. Staramy się aby zawsze nasza praca pozwalała Wam czuć się naturalnie i komfortowo. Pragniemy szklanym obiektywem, uchwycić każdą waszą emocję towarzyszącą i ukrytą w chwilach uniesienia i radości. Pragniemy poznać Was, Wasze historie, aby stworzyć niepowtarzalny film będący Waszym futerałem, w którym możecie zawsze się zamknąć i otoczyć aksamitem emocji zrodzonych i uwiecznionych w dniu Waszego ślubu.

ZAPRASZAMY Państwa do skorzystania z naszych usług nie tylko filmowych ale także fotograficznych.

, które świadczymy na terenie Europy oraz reszty świata. Jesteśmy doświadczoną ekipą filmowców i fotografów, w pełni mobilnych:)

Pozdrawiamy

Studio Filmowe MONOCHROMATYCZNIZapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bytom, FotoVideo, Kamerzysta, Teledysk Ślubny

Powrót