Zapytanie
661... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2400 zł

VideoBushi

Twoje emocje w naszych kadrach 

Łapiemy w kadrze wzruszenie, uśmiech i łzy szcześcia. Zaufało nam wiele młodych par bo zajmujemy się usługami video na co dzień, a nie tylko w weekendy. :)

Dla Was zatrzymamy w filmowych kadrach naturalne emocje na ślubie i weselu. Mają Państwo gwarancję, że Wasze wesele obsłuży firma, która poświęca się temu w 100 % a nie człowiek który dorabia sobie do etatu.

Prowadzimy usługi z zakresu produkcji i postprodukcji video. Rejestracja video przez 2 operatorów. Do dyspozycji mamy aparaty, kamery, statywy,  slidery, stabilizatory, rejestratory dźwięku, oświetlenie, dron.

Zaangażowanie w każdy projekt, wykorzystanie w najwyższym stopniu wiedzy i umiejętności, wsłuchiwanie się w życzenia Klienta składają się na zaufanie, które VideoBushi przekuje w pożądaną przez Państwa produkcję filmową.

Działamy głównie na terenach województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Nie stanowi problemu też inna lokalizacja.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Teledysk Ślubny, Film ślubny Warszawa, Filmowanie wesela dronem Warszawa, Krótki film ślubny Warszawa, Kamerzysta na wesele Warszawa, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań, Krótki film ślubny Poznań, Kamerzysta na wesele Gdańsk, Film ślubny Gdańsk, Filmowanie wesela dronem Gdańsk, Krótki film ślubny Gdańsk

Powrót