Wyślij zapytanie
664... telefon

Videofilm-Studio Inowrocław - Zatrzymujemy ulotne chwile

Szarych Szeregów, Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Leszno, Środa Wielkopolska, Bydgoszcz, Wolsztyn, Wąbrzeźno, Grudziądz, Gniezno, Września, Mogilno, Nowy Tomyśl, Piła, Międzyrzecz, Grodzisk Wielkopolski

664... telefon
Wyświetleń: 1416


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1000 zł

Videofilm-Studio Inowrocław - Zatrzymujemy ulotne chwile

Oferujemy kompleksową obsługę filmową i fotograficzną Waszego ślubu od przygotowań poprzez zdjęcia i teledyski w plenerze, ceremonie zaślubin i wesele.

Nasze filmy i zdjęcia robione są z pasją i przeświadczeniem o konieczności ich powstania. Znajdujemy przyjemnośc we współpracy z ludżmi jaki i kreacji niezapomnianych momentów z ich życia.

Często słyszymy pytanie czy warto zatrudniać i kamerzystę i fotografa, przecież oni będą właściwie wykonywać to samo? Jest to bardzo błędne myślenie.

Fotograf jest jak pisarz, który za pomocą światła i Waszych emocji opisuje całe piękno i magię tych wyjątkowych chwil, takie jak łzy radości na policzkach rodziców lub błysk w oku przyszłego męża, gdy ujrzy Cię po raz pierwszy w białej sukni.

Kamerzysta natomiast zadba o uchwycenie drżenia w głosie , gdy oboje wypowiadaliście słowa przysięgi małżeńskiej, gromkie brawa rozlegające się po chwili, pozwoli po latach odtworzyć pełen miłości i dumy toast wypowiedziany przez ukochanego tatę czy przypomni piosenkę zaśpiewaną przez Twojego męża w ramach niespodzianki .

Używamy w pełni profesjonalnego sprzętu zarówno filmowego jak i fotograficznego, czego dowodem są efekty naszej pracy.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Inowrocław, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót