Zapytanie
607... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1500 zł

Videorejestracja Bolesław Tomułka

videofilmowanie gliwice, rybnik, racibórz

Zajmuję się wideofilmowaniem już od 1991 roku. Realizuje reportaże z uroczystości typu: ślub, wesele, komunia, chrzest, bierzmowanie, urodziny, jubileusz, komers, studniówka, zakończenie szkoły, teledyski, reportaże dla telewizji oraz innych ważnych dla Państwa wydarzeń.
Oferuje Państwu szeroki zakres usług video rejestracji.

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, tworzę wyjątkową pamiątkę z najważniejszych chwil w Państwa życiu.
Filmy tworzone są w miłej atmosferze, bez stresu. Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycje i sugestie.
Dokładam wszelkich starań by film był odzwierciedleniem niezwykłości tego dnia i to co najważniejsze,było ujęte w kadrze. Nakręcenie filmu oraz jego montaż nie jest rzeczą łatwą i wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz umiejętności.
Posiadam ogromne i profesjonalne doświadczenie w zakresie filmowania i z wielką przyjemnością oraz pasją, zrealizuję każdy zlecony przez Państwa reportaż.

Ukończyłem kurs organizowany przez Kurię Archidiecezji Katowickiej uprawniający do filmowania w czasie uroczystości kościelnych.

Przegrywam również materiał z taśm DV, VHS na płyty DVD lub BluRay wraz z montażem cyfrowym nagranego materiału wraz z możliwością dodania podkładów muzycznych, napisów z opracowaniem menu. Produkcja filmów w formacie SD i HD. Wykonywanie projektów i nadruków na płytach CD, DVD, BluRay oraz okładkach.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Czerwionka-Leszczyny, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót