Zapytanie
606... telefon

VIDEOZet - filmowanie ślubów

Sienkiewicza 30/20, Siedlce, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Żyrardów, Otwock, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Góra Kalwaria, Grójec, Warka, Garwolin, Pułtusk, Wyszków, Mława, Konstancin-Jeziorna

606... telefon
Wyświetleń: 1634


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

VIDEOZet - filmowanie ślubów

Firma VIDEOZet działa od 1991r. i specjalizuje się głównie w produkcji filmów i reportaży okolicznościowych:

  • śluby, wesela, komunie, studniówki, chrzty(posiadamy uprawnienia do filmowania uroczystości liturgicznych)
  • imprezy i uroczystości szkolne, firmowe, przedstawienia, pokazy, itp.

Wykonujemy także filmy instruktażowe i reklamowe, dokumentację szkoleń, kursów, konferencji oraz montaż powierzonych materiałów.

Z myślą o zadowoleniu najbardziej wymagających odbiorców w ofercie mamy filmowanie wielokamerowe (ślub i i wesela dwiema kamerami), filmowanie lustrzankami oraz wykonywanie filmów w jakości HD i 4 K. na nośnikach BluRay i pendrivach.

Do każdej produkcji podchodzimy w sposób indywidualny, filmując dyskretnie bez zbytniej ingerencji w przebieg uroczystości.

Odpowiednio skomponowane składniki jakimi są: dobry gust, wyszukany smak oraz poczucie humoru, stanowią przepis na Wasz film – Waszą pamiątkę na całe życie.
Pasja i zaangażowanie z jakim podchodzimy do swojego hobby a zarazem pracy od ponad 25 lat sprawiają, iż każdy nakręcony przez nas film staje się dla Was pamiątką, która nigdy Wam się nie znudzi i do której zawsze z miłą chęcią będziecie wracać.


 


Zapraszamy do kontaktu!  

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia 2017-06-06 09:04:22

Ocena: 5

Przepiękny film :) I polecamy wszystkim Młodym Parom!

Tagi: Siedlce, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny

Powrót