Zapytanie
505... telefon

Vision and Sound

Działkowa, 42, Jaroszowa Wola, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Otwock, Radom, Piaseczno, Płock, Warka, Marki, Siedlce, Płońsk, Ciechanów, Mława, Kozienice, Gostynin

505... telefon
Wyświetleń: 701


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3500 zł

KAMERZYSTA NA WESELE + FOTO

W naszej działalności nie ograniczamy się tylko do eventów, wywiadów, czy reklam – realizujemy również przyjęcia okolicznościowe. Jeżeli masz w planach wesele, chrzciny, komunie i chcesz to uwiecznić, to musisz do nas napisać!

Oferujemy zapis wideo i dźwięku na najwyższym poziomie. Zmontujemy film jaki sobie tylko wymarzysz oraz klip, będący skróconą wersją najważniejszego dnia w Twoim życiu.

Ceny od 3500 zł!

Muzyka też nie jest dla nas przeszkodą, mamy w firmie osoby, który zajmują się profesjonalnie dźwiękiem i produkcją muzyczną. Możemy na specjalne życzenie stworzyć lub wybrać muzykę pod montaż filmu lub użyć tej, którą nam Państwo udostępnicie.

Realizujemy zdjęcia plenerowe jak i zdjęcia w studio. Mamy zaprzyjaźnione lokację pod plany zdjęciowe pod Warszawą.

Odezwij się do nas, a zajmiemy się wszystkim!


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jaroszowa Wola, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Fotobudka na Wesele, Artystyczna fotografia ślubna, Artystyczny film ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót