Zapytanie
603... telefon

Wedding Rec

Sochaczew, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Piaseczno, Grójec, Łowicz, Skierniewice

603... telefon
Wyświetleń: 564


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Wedding Rec

Jeżeli chcecie, by Wasze zaślubiny były uwiecznione na zdjęciach i filmie w sposób emocjonujący oraz niebanalny to idealnie trafiliście. Warto skorzystać z naszych usług spośród tak dużej konkurencji na rynku, ponieważ to co robimy jest naszym sposobem na życie – nie traktujemy tego tylko jako pracę.

Jak bardzo kochamy fotografię i film odzwierciedlone jest w naszych pracach, do których podchodzimy z pasją, szaleństwem i dużą kreatywnością. Nasz profesjonalny sprzęt, pełne zaangażowanie oraz oddanie się naszej życiowej pasji pozwala zagwarantować Wam najwyższą jakość oraz niezapomnianą pamiątkę do końca życia.

Uszczęśliwianie ludzi jest naszą pasją. jesteśmy na Waszym ślubie do całkowitej dyspozycji przez cały najważniejszy dzień w Waszym życiu. Ślub to niewątpliwie wielkie wydarzenie, na którym trzeba zadbać o magiczny jego nastrój. Właśnie pamiątka w formie fotografii, albumu, czy filmu pozwoli Wam powrócić do tamtej cudownej chwili po latach. Zatrzymamy dla Państwa ten magiczny i niezapomniany czas uwieczniając go na zdjęciach i filmie. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów zawsze staramy się poznać ich potrzeby i preferencje, aby wspólnie wykreować pomysły na realizację reportaży.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sochaczew, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf i Kamerzysta

Powrót