Zapytanie
503... telefon

Wesela na Śląsku - Foto i Video

Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Mikołów, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Czechowice-Dziedzice, Szczyrk, Pszczyna, Ustroń

503... telefon
Wyświetleń: 4996


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2400 zł

Wesela na Śląsku

Oferujemy Wam obsługę video lub foto-video realizowaną przez zgraną, płynnie współpracującą ekipę. Decydując się na pełną obsługę otrzymacie nie tylko sprawnie zrealizowany film i zdjęcia, ale i elegancko, gustownie zintegrowany pakiet z jednolitym projektem.

Od efektownych produkcji z lustrzankami filmującymi po klasyczne reportaże kamerą video. Do filmu ze ślubu i wesela proponujemy reżyserowany, tematyczny teledysk ślubny lub narzeczeński, który może być połączony z plenerową sesją fotograficzną. Mamy w ofercie różne pakiety, a finalną ofertę dostosowujemy do indywidualnych preferencji klienta. Proponujemy wiele dodatkowych materiałów video, filmowanych w formie teledysku zarówno przed, jak i po weselu.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Angelika 2020-04-28 09:46:50

Ocena: 5

Kreatywni i profesjonalni ludzie. Bardzo sympatyczni :) szczerze polecam !

K Klaudia 2017-06-14 12:20:21

Ocena: 5

Bardzo profesjonalne podejście do pracy. Życzliwa atmosfera wytworzona zarówno przez Panią Asię jak i Pana Marcina. Zawsze służą dobrą radą a efekt końcowy w postaci teledysku i filmu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania... Można zauważyć dbałość o detale, tak żeby każdy, kto był na ślubie i weselu, wyglądał korzystnie. Polecam serdecznie!

S Sylwia i Darek 2014-07-04 20:29:40

Ocena: 5

Serdecznie polecam, prze mili ludzie i mega profesjonalni, efekty ich pracy na prawdę rewelacja :)

J Justyna Ś. 2013-06-04 13:56:55

Ocena: 5

Jestem zachwycona współpraca z panią Asią i panem Marcinem to są osoby które pracowały przy realizacji mojej imprezy, pragnę zwrócić uwagę na bezproblemowy kontakt, szybkie zmontowanie filmu, przystępną cenę i profesjonalne podejście do tematu. Państwo byli zawsze punktualni i otwarci na moje propozycje i nie szablonowo podchodzili do tematu. Gorąco polecam i życzę sobie również powtórnej współpracy

Tagi: Katowice, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót