Zapytanie
696... telefon

Weselarnia - wideofilmowanie ślubu lustrzankami Poznań

Pobiedziska 2/2, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Gostyń, Śrem, Rawicz, Konin, Kalisz, Szamotuły, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Oborniki, Skoki, Nowy Tomyśl, Piła, Krotoszyn, Złotów

696... telefon
Wyświetleń: 1639


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

Weselarnia - wideofilmowanie ślubu lustrzankami Poznań

Weselarnia powstała, by możliwie jak najwierniej oddać emocje, do których zawsze będziecie chcieli wracać. Weselarnia to nowoczesne spojrzenie na tradycję ceremonii ślubnej. Weselarnia łączy w sobie wieloletnie doświadczenie z bezustannym dążeniem do podnoszenia jakości tworzonych dla Was filmów. Na ten moment pożegnaliśmy tradycyjne kamery na rzecz lustrzanek filmujących, by Wasz film nabrał kinowego efektu.

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta wideofilmowania ślubnego była jak najlepiej dopasowana do Waszych potrzeb. W ramach pakietu podstawowego proponujemy film z przygotowań pary młodej, ceremonii zaślubin, pierwszego tańca i wesela oraz teledysk, która upamiętni najważniejsze chwile dnia Waszego ślubu.

Idąc z duchem czasu przewidzieliśmy w naszej ofercie również krótszą, kilkunastominutową relację z dnia ślubu połączoną z elementami teledysku oraz opcję samego teledysku. Mamy nadzieję, że wśród tych propozycji każda Para Młoda znajdzie coś dla siebie.
W naszej ofercie mamy też ciekawe opcje dodatkowe – filmowe zaproszenie na ślub oraz film o Was.
Zdjęcia realizowane są lustrzankami w jakości FullHD. Przy pracy korzystamy również z dodatkowych akcesoriów i sprzętu (takich jak flycam, slide camera, mikrofony „krawatowe”), aby dostarczyć Wam film o najwyższej jakość wzbogacony o wyjątkowe efekty wizualne. Film możemy dostarczyć Wam na płycie Blu-ray, DVD, na pendrivie lub udostępnić w internecie.

Zapraszamy o kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót