Zapytanie
516... telefon

Widzimy się w kadrze

Józefa Ignacego Kraszewskiego 21a, 21, Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Suwałki, Kolno, Mońki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Łomża, Hajnówka, Zambrów, Łapy, Bielsk Podlaski, Rajgród, Dąbrowa Białostocka, Tykocin, Siematycze

516... telefon
Wyświetleń: 561


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Widzimy się w kadrze

Każda historia ślubna jest wyjątkowa. Każda fotografia ślubna niesie za sobą inne emocje i uczucia. Każdy film ślubny pozwala przywołać inne momenty i wspomnienia. To przede wszystkim chcemy osiągnąć w naszej pracy fotografa ślubnego i kamerzysty.

KIM JESTEŚMY?
Otwartymi ludźmi, którzy całkiem dobrze czują się w swoim towarzystwie (już od 10 lat). Od 2020 jesteśmy małżeństwem, więc dokładnie wiemy jak wygląda organizacja ślubu z perspektywy państwa młodych. W 100 % angażujemy się w każdą realizację, aby tworzyć dla Was kadry na najwyższym poziomie.

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE?
Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskim, woj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych.


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białystok, FotoVideo, Kamerzysta, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót