Zapytanie
784... telefon
Wyświetleń: 1566


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Wytwórnia Wideo

Wytwórnia Wideo to marka, którą tworzy z pasją para młodych filmowców - Agnieszka i Kuba. Jesteśmy duetem zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Wykonując reportaże ślubne staramy się ukazać te momenty, których Para Młoda nie jest w stanie dostrzec w tym pełnym wrażeń i emocji dniu. Tworzymy dynamiczne i pełne treści filmy, mając nadzieję, że przywołają one najwspanialsze wspomnienia. Działamy głównie na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego, ale podróże nam nie straszne

Na co dzień mieszkamy w Zakopanem. 

FILMOWANIE

Filmujemy zawsze w duecie. Jesteśmy z Wami od przygotowań do oczepin, co pozwala nam w pełni opowiedzieć historię Waszego Ślubu. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie marki SONY (4K, slow motion), używamy elektronicznych stabilizatorów obrazu oraz drona (DJI Phantom 3 Pro).

Montujemy dynamiczne filmy wypełnione krótkimi ujęciami. W filmie niezwykle ważna jest oprawa muzyczna, dlatego zawsze starannie dobieramy podkład muzyczny. Film poddajemy procesowi korekcji kolorów.

Otrzymujecie dwa filmy: krótki (3-4 min.), zawierający wybór najważniejszych momentów oraz długi(40-50 min.), spójnie przedstawiający wydarzenia z Dnia Waszego Ślubu. Filmy nagrywamy na drewnianym pendrive, dzięki czemu możecie się nimi swobodnie dzielić z Waszymi najbliższymi.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zakopane, FotoVideo, Kamerzysta, Filmowanie Wesela Dronem, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Artystyczny film ślubny, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalne filmy ślubne, Teledysk Ślubny, Kamerzysta na wesele Rzeszów, Film ślubny Rzeszów, Krótki film ślubny Rzeszów

Powrót