Zapytanie
663... telefon
Wyświetleń: 914


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Agencja Esa

Esa to agencja, która jest realizacją marzeń i pasji, to projekt który dojrzewał przez długi czas w głowie i na papierze, żeby ostatecznie ujrzeć światło dzienne.
Uporządkowanie, ład i kontrola nad wszystkich to to, co nas charakteryzuje. Opanowanie organizacji do perfekcji zainspirowało nas do przekazywania naszej wiedzy i doświadczenia innym.
Marzysz o pięknym i wyjątkowym ślubie i weselu?
Czekamy na Twój telefon!

Skontaktujmy się i zorganizujmy ten niezapomniany dzień razem!

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jola 2020-08-19 11:33:03

Ocena: 5

Organizacja przyjęcia na świetnym poziomie, dobry kontakt i mój zaoszczędzony czas!

R Rafał 2019-09-25 07:10:04

Ocena: 5

Ślub wzieliśmy w tym roku i dzięki nieocenionej pomocy, wszystko wypadło przepięknie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i na najwyższym poziomie, a goście byli zadowoleni i wybawieni. Pani Klaudia dopilnowała i załatwiła wszelkie sprawy, które nam mogłyby sprawić problem. Jesteśmy niezwykle zadowoleni i polecamy wszystkim młodym parom, które chciałyby skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego.

A ANITA 2019-09-25 07:08:27

Ocena: 5

Obydwoje z mężem pochodzimy ze Śląska, ale mieszkamy zagranicą od ponad 15 lat. Ze względu na fakt, iż cała nasza rodzina mieszka w Polsce, zdecydowaliśmy się na ślub w naszych rodzinnych okolicach - Szczyrku. Cieżko byłoby wszystko dopiąć z Berlina, w którym aktualnie mieszkamy, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z konsultantem ślubnym. To był doskonały pomysł i wybór! Skontaktowaliśmy się z p. Klaudią i w momencie otrzymaliśmy odpowiedź. Odległość nie stanowiła żadnego problemu. Większość spraw uzgodniliśmy i dopracowywaliśmy przez internet. W trakcie przygotowań do ślubu i wesela, byliśmy tylko 2 razy w Polsce i podczas naszego pobytu domykaliśmy wszystkie znaczące kwestie. Pełny profesjonalizm, pełne zaangażowanie i ogromne zrozumienie - tak mogę opisać p. Klaudię. Polecam w 100% każdemu, komu zależy na magicznym dniu!

Tagi: Bielsko-Biała, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót