Zapytanie
883... telefon

Agencja Ślubna Podwiązki - Wedding&Event Planner

Bzowska, Zawiercie, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Bytom, Bytom, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Myszków

883... telefon
Wyświetleń: 43


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

300 zł

Agencja Ślubna Podwiązki - Wedding&Event Planner

Jesteśmy młodą agencją ślubną, która z pasją i pełnym zaangażowaniem organizuje śluby, wesele i inne imprezy okolicznościowe. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Nasza certyfikowana konsultantka ślubna to perfekcjonistka w każdym calu - zadba o najmniejszy szczegół Waszej uroczystości, podczas gdy Wy będziecie cieszyć się sobą i tą niepowtarzalną chwilą, jaką jest ślub! To Wasz dzień, a do Nas należą zadania specjalne! ;)

Konsultacja przedślubna
Jesteście w trakcie przygotowań i utknęliście? Potrzebujecie wsparcia, pomysłu, inspiracji, a może zwykłej uspokajającej rozmowy z profesjonalistą?
A może przygotowania do ślubu dopiero przed Wami i kompletnie nie wiecie od czego zacząć? Ta oferta jest kierowana właśnie do Was - nasza konsultantka ślubna odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości podczas konsultacji przedślubnej!

Organizacja uroczystości
Przygotowania do ślubu trwają miesiącami, a czasami nawet latami. Podczas gdy Wy macie na głowie pracę, dom, rodzinę i wiele innych spraw, nasz Konsultant Ślubny stawia czoła organizacyjnym wyzwaniom, - a jest ich całe mnóstwo! Oferujemy możliwość częściowej lub kompleksowej organizacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie pomocy jedynie w doborze odpowiednich stylizacji, czy chcecie nam powierzyć całą organizację wesela – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Każde wesele jest niepowtarzalne i wyjątkowe, dlatego nasza oferta zależy od Waszych oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze potrzeby!

Koordynacja uroczystości
Dzień ślubu to Wasz dzień! Dlatego to my jesteśmy odpowiedzialni za dopilnowanie najdrobniejszych szczegółów wesela tak, aby Młoda Para mogła cieszyć się sobą i tą wyjątkową chwilą. Podczas koordynacji pracujemy dla Was do późnego wieczora, a jeśli trzeba – do białego rana!
Mówimy NIE obgryzanym paznokciom Panów Młodych oraz niewyspanym Pannom Młodym!
Mówimy TAK łzom szczęścia i bolącym nogom o 6 nad ranem!

Jesteśmy gotowi, aby spełniać Wasze ślubne marzenia!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zawiercie, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót