Zapytanie
505... telefon
Wyświetleń: 343


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Agencja Ślubna Spinki o/Śląskie

Cześć, Jestem Spinka Dominika i udało mi się połączyć pracę z pasją.

Czym się zajmuję? Jestem wedding plannerem na Śląsku i w okolicach. Jeśli chcesz zorganizować ze mną wielkie wesele, kuluarowe przyjęcie, ślub, niepowtarzalny wieczór panieński, słodkie baby shower, bankiet, szkolenie, imprezę firmową, uroczystą kolację albo po prostu coś wyjątkowego to jestem i pomogę Ci to spiąć w piękną całość.

Jeśli tak jak Ja lubisz wyzwania, to wiedz, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych! Znajdę dla Ciebie coś, co może wydawać Ci się nieprawdopodobne. Jestem bardzo mocno zaangażowana w każdy projekt, którego się podejmę.

Kim jestem i w czym mogę Ci pomóc? Jestem ekspertem z branży ślubnej, który zna jego możliwości oraz bieżące trendy. Zyskasz doradcę i pomysłodawcę, ponieważ znajdę dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Zyskasz negocjatora umów z podwykonawcami. Będę Twoim opiekunem, który odciąży Cię w stresującym czasie, wysłucha, czy też uspokoi bo razem na pewno damy radę. Zyskasz architekta przyjęcia, ponieważ zadbam, żeby Twoje przyjęcia było nieszablonowe.

Pomogę Wam spełnić Wasze ślubne marzenia, wspólnie będziemy mogli stworzyć przyjęcie, jakiego do tej pory jeszcze nie przeżyliście.

USŁUGI:

KONSULTACJE ŚLUBNE
Zastanawiasz się od czego zacząć? Kogo zaprosić? Być może nie wiesz ile powinnaś mieć pieniędzy?
Jestem po to, by porozmawiać z Wami o Waszych planach, oczekiwaniach i wizji tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu.
Porozmawiamy o Waszym wymarzonym weselu, wtedy ja będę w stanie pomóc Wam w przygotowaniu harmonogramu działania, budżetu, który pokaże ile to wszystko będzie kosztować i podpowiem, jak dobrze dobrać odpowiednich podwykonawców oraz na co należy uważać, by Wasze wesele było spełnieniem Waszych marzeń.

KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA
Sami zorganizowaliście większość rzeczy dotyczących ślubu, ale chcecie mieć pewność, że wszystko jest perfekcyjnie i o niczym nie zapomnieliście?
Chcecie się świetnie bawić na swoim ślubie?
Wszystko jest możliwe dzięki nam.
Spinamy wszystkie ustalenia w jedną całość, pilnujemy ustaleń, by Wasz ślub pokrył się z Waszymi marzeniami i oczekiwaniami.
W tym jednych z najważniejszych dni, Wy dzięki nam będziecie mogli się skupić na byciu razem, przeżywaniu tych chwil oraz na zabawie.
Nie będziecie musieli się martwić o animatorkę, tort, transport dla gości, itp. My o to wszystko zadbamy.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO
Pomogę Wam zorganizować ślub oraz przyjęcie weselne od samego początku, ale także dołączyć do Was w środku Waszej organizacji. Wiem, jak się Wami zaopiekować, znaleźć Wam najlepszych podwykonawców i spiąć wszystkie elementy w piękną stylową całość. Odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania. I pomogę Wam spełnić Wasze ślubne marzenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Maria 2022-05-30 13:07:11

Ocena: 5

Polecam w stu procentach !!! Najlepsza agencja ślubna w Polsce... Pozdrawiam 🙂

Tagi: Katowice, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót