Zapytanie
515... telefon
Wyświetleń: 372


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Anielle Wedding Planner

Cześć!

Nazywam się Dagmara Stepek i jestem Wedding Plannerką, a także strategiem, projektantką, artystką, perfekcjonistką, twórcą, partnerem, przyjacielem- wszystkim, czego potrzebujecie, aby stworzyć Wasz wyjątkowy dzień!

Jestem zakochana w uroczystościach mających swój konkretny, zdefiniowany styl, niezależnie od tego jaki on jest. Walczę o to, aby każda Para Młoda czuła się na swoim weselu jak najważniejszy Gość, aby była to dla nich impreza życia i spełnienie marzeń. Kocham emocje, śluby i planowanie!

Jestem tutaj po to, aby dać Wam odrobinę oddechu w gorączce ślubnych przygotowań. Aby służyć radą i pomocną dłonią. Aby usprawnić Wasze przygotowania i wykreować uroczystość Waszych marzeń!

Jaką jestem Wedding Plannerką? Otwartą na wszystkie pomysły i propozycje! Cierpliwą i wyrozumiałą, ale zarazem dość konkretną i bardzo zorganizowaną (w końcu jestem od dopilnowania wszystkich elementów). Mam dość duże poczucie humoru, ogromny dystans do siebie i niezbadane pokłady kreatywności. Ale przede wszystkim myślę, że jestem dobrym słuchaczem i z przyjemnością poznam wszystkie Twoje pomysły, uwagi, opowieści ślubnych marzeń z dzieciństwa, a także jak minął Ci dzisiejszy dzień :)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót