Zapytanie
796... telefon

Anna Schwarz Events - agencja ślubno-eventowa

Siewna 15 lok 101, Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Zduńska Wola, Zgierz, Kutno, Łowicz, Skierniewice

796... telefon
Wyświetleń: 680


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Anna Schwarz Events - agencja ślubno-eventowa

Wyjątkowe przyjęcia rodzinne
Każde wydarzenie ma swoje odmienne potrzeby. Każda para ma inne wyobrażenie o swoim wielkim dniu. Dlatego cały nasz zespół kreuje przyjęcia, które są jedyne w swoim rodzaju i spełniają marzenia Pary Młodej. Uwielbiamy realizować śluby z rozmachem i kochamy urocze rodzinne spotkania w gronie najbliższych. Nie znosimy słów "Nie da się" i robimy wszystko, żeby się dało.

Wasze przyjęcie i ślub możemy zaplanować i zrealizować od początku do końca. Możemy również zorganizować tylko te elementy, w których będzie Wam niezbędna nasza pomoc. Macie pewność, że wszystko razem zagra, bo nad pracą specjalistów czuwa Certyfikowany Wedding Planner.

Spełniamy marzenia o wyjątkowym dniu na terenie miasta Łódź i w województwie łódzkim. Nie straszne są nam wesela w plenerze czy śluby w zimowej aurze. Po prostu kochamy to, co robimy.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kalina 2021-01-22 11:19:57

Ocena: 5

Bardzo polecam. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Goście zachwyceni😁 nie mówiąc już o kosztach które zostały obniżone dzięki profesjonalnemu podejściu. Bardzo jeszcze raz dziękujemy i będziemy polecać wszystkim organizującym przyjęcia.

Tagi: Łódź, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót