Zapytanie
730... telefon
Wyświetleń: 5335


Średnia ocena: 5 z 6 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni

Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Stowarzyszenie jest reprezentacją firm oferujących kompleksową organizację ślubu i wesela, prowadzoną przez konsultantów ślubnych i dla konsultantów ślubnych. W skład Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych wchodzą tylko sprawdzeni i doświadczeni konsultanci. Konsultant ślubny należący do PSKŚ, cechuje się profesjonalizmem, dogłębną znajomością rynku i wysokim standardem usług.

Cześć, nazywam się Darek Zwadowski :) Cenię sobie świadomość i to, że ciężką pracą można wejść na szczyt, ponieważ wielokrotnie sobie udowadniałem, że w życiu mogę robić wielkie rzeczy w różnych obszarach. Zawodowo zajmuję się pomaganiem innym ludziom poprzez organizację ich pięknego ślubu i niezapomnianego wesela. Zależy mi, aby w tym dniu para młoda czuła się swobodnie, lekko i bezpiecznie. Moim celem jest pomoc Parom Młodym w pielęgnowaniu dobrych kontaktów z bliskimi, jednocześnie aby nie zapominali o własnych potrzebach. Lubię kiedy mogę w każdym projekcie opowiedzieć historię swoich Klientów. Wyznają zasadę, że ślub jest odbiciem Młodej Pary, jej uczuć, temperamentu, zainteresowań i wspólnej historii. W pracy wyróżnia mnie świetny umysł organizacyjny i wyostrzona intuicja, która jest moim szóstym zmysłem. Natomiast przede wszystkim jednak to, że staje się przyjacielem i można ze mną otwarcie rozmawiać zarówno o pragnieniach, ale i również o obawach - a to jest bezcenne.

Usługi jakie możemy Wam zaproponować:
-kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela,
-koordynacja dnia uroczystości,
-konsultacje ślubne,
-organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego,
-organizacja przyjęć okolicznościowych.

Nasze centrum dowodzenia znajduje się w Warszawie, ale organizujemy śluby i wesela w całej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aleksandra 2021-02-26 21:24:38

Ocena: 5

Odkąd poznałam Darka od razu wiedziałam, że pomoże mi w organizacji mojego ślubu i wesela. Przyjął to wyzwanie. Od początku wiedziałam czego chcę i wiele rzeczy byłam gotowa zorganizować sama, ale potrzebowałam kogoś kto zepnie wszystko do kupy i umieści w odpowiednim miejscu w kalendarzu. W tym Darek okazał się nieoceniony. Na pewno potrafi słuchać i odpowiadać na potrzeby nowożeńców. Polecane przez niego firmy spełniały moje wysokie wymagania. Pomógł także narzeczonemu w zakupie garnituru oraz mnie w wykonaniu dekoracji sali. W dniu ślubu i wesela wszystko było zapięte na ostatni guzik. W zasadzie nie pamiętam żadnej istotnej wpadki. Nasi goście byli bardzo zadowoleni i często wspominają nasz ślub. Kilka par skorzystało z naszych rozwiązań podczas organizacji własnych ślubów, co jest dla nas dużym komplementem. Zdecydowanie polecam współpracę z Darkiem :)

K Kasia 2020-11-30 17:20:24

Ocena: 5

Skorzystanie z pomocy Darka przy organizacji naszego wesela było strzałem w dziesiątkę! Z pełnym profesjonalizmem wspierał nas i prowadził w każdym wyborze. Nie mieliśmy konkretnej wizji tego dnia w głowie, co bardziej komplikowało sprawę niż ją ułatwiało. Dodatkowo wpływ pandemii, konieczność przełożenia całości wydarzenia i dostosowania się do szybko zmieniającej się sytuacji wymagało wielu działań, które perfekcyjnie przeprowadził. Darek zadbał o każdy detal w trakcie ślubu oraz wesela, a jego spokój udzielił się także nam. W tym najważniejszym dniu wiedzieliśmy, że nie musimy się o nic martwić, co pozwoliło czerpać samą radość z tego wydarzenia. Dzięki Darkowi mamy najpiękniejsze wspomnienia z tego dnia! To był idealny dzień, a część gości już poprosiła o kontakt do naszego planera. 😊 Z całego serca polecamy współpracę z Darkiem!

A Aleksandra 2020-03-20 08:08:03

Ocena: 5

Bez Darka moje wesele by nie było tak piękne i dopracowane w każdym detalu. Dziękuję Ci za wyrozumiałość i cierpliwość, za to że zmieniałam swoje pomysły 50505 na sekundę a Ty cierpliwie mnie słuchałeś. Za to że, kontakt był ograniczony, a Ty i tak miałeś dla mnie czas. Nie zapomnę tego dnia do końca życia a Twoja pomoc pozwoliła spełnić moje sny !

s smikas 2017-07-12 14:05:32

Ocena: 5

Uprzejmość i profesjonalizm. Polecam każdej parze marzącej o super weselu. Tak zwane polskie wesele nabiera innego wymiaru przy udziale pana Darka. Na nowo polubiłem tego typu imprezy!

R Rafał 2017-07-12 14:03:15

Ocena: 5

Maksymalny profesjonalizm. Jakość, jakoś, jakość! Wszystko w przyjemnej, spokojnej atmosferze budującej duże zaufanie i wpływające na zmniejszenie stresu. Zdecydowanie polecam.

O Oli 2015-10-27 15:12:50

Ocena: 5

Polecam! Rzetelna firma! 100% profesjonalizmu!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót