Zapytanie
730... telefon
Wyświetleń: 3657


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni

Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Stowarzyszenie jest reprezentacją firm oferujących kompleksową organizację ślubu i wesela, prowadzoną przez konsultantów ślubnych i dla konsultantów
ślubnych. W skład Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych wchodzą tylko sprawdzeni i doświadczeni konsultanci. Konsultant ślubny należący do PSKŚ, cechuje się profesjonalizmem, dogłębną znajomością rynku i wysokim standardem usług.


Pozwól powiedzieć sobie Tak!

Tak dla realizacji marzeń i przeżycia najwspanialszego dnia w życiu, Tak dla profesjonalizmu i stylu – Tak dla naszych konsultantów ślubnych.

Wszyscy marzymy, aby dzień, w którym połączymy się na całe życie z drugą połówką, był wyjątkowy i magiczny.
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni doskonale rozumieją Państwa potrzeby i to, że przygotowanie perfekcyjnego ślubu i wesela pochłania dużo czasu i energii. Pragną w każdym projekcie opowiedzieć historię swoich Klientów. Wyznają zasadę, że ślub jest odbiciem Młodej Pary, jej uczuć, temperamentu, zainteresowań i wspólnej historii.

Dlaczego my? Co nas wyróżnia?
Na tle konkurencji naszą Agencję Ślubną wyróżniają dwie rzeczy. Po pierwsze jesteśmy pierwszą Agencją Ślubną w Polsce prowadzoną wyłącznie przez mężczyzn. Wedding planner to nie tylko organizator, lecz także szereg innych profesji, w których mężczyźni sprawdzają się świetnie. Natomiast drugim wyróżnikiem są nasze projekty i wyjątkowe realizacje, w których wykorzystujemy potencjał pięciu zmysłów. Piękna takich uroczystości można doświadczać za pomocą dotyku, wzroku, zapachu, smaku i słuchu. Daje to niezapomniane wrażenia i spektakularny efekt

Usługi:

  • Wachlarz usług staramy się skomponować tak, aby był idealnie dopasowany do potrzeb Klientów:
  • kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela,
  • koordynacja dnia uroczystości,
  • konsultacje ślubne,
  • organizacja podróży poślubnej,
  • organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego,
  • organizacja przyjęć okolicznościowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aleksandra 2020-03-20 08:08:03

Ocena: 5

Bez Darka moje wesele by nie było tak piękne i dopracowane w każdym detalu. Dziękuję Ci za wyrozumiałość i cierpliwość, za to że zmieniałam swoje pomysły 50505 na sekundę a Ty cierpliwie mnie słuchałeś. Za to że, kontakt był ograniczony, a Ty i tak miałeś dla mnie czas. Nie zapomnę tego dnia do końca życia a Twoja pomoc pozwoliła spełnić moje sny !

s smikas 2017-07-12 14:05:32

Ocena: 5

Uprzejmość i profesjonalizm. Polecam każdej parze marzącej o super weselu. Tak zwane polskie wesele nabiera innego wymiaru przy udziale pana Darka. Na nowo polubiłem tego typu imprezy!

R Rafał 2017-07-12 14:03:15

Ocena: 5

Maksymalny profesjonalizm. Jakość, jakoś, jakość! Wszystko w przyjemnej, spokojnej atmosferze budującej duże zaufanie i wpływające na zmniejszenie stresu. Zdecydowanie polecam.

O Oli 2015-10-27 15:12:50

Ocena: 5

Polecam! Rzetelna firma! 100% profesjonalizmu!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót